HP OfficeJet Pro 9720e
€ 216,99
HP OfficeJet Pro 9720e
0 op winkel voorraad
3 op online voorraad
Beschrijving
De HP OfficeJet Pro 9720e is een krachtige all-in-one inkjetprinter, perfect voor thuis en kantoor. Met hoge printsnelheid, automatische duplex-print, scan- en kopieerfuncties en draadloze connectiviteit verhoogt u uw productiviteit. Dankzij het grote inktvolume bespaart u kosten per pagina, terwijl u geniet van scherpe en professionele afdrukken. Bij The Glitch bestelt u de HP OfficeJet Pro 9720e eenvoudig online, met scherpe prijzen, snelle levering en betrouwbare service. Kies voor efficiëntie, kwaliteit en veelzijdigheid met deze all-in-one printer en optimaliseer uw dagelijkse printwerk met de HP OfficeJet Pro 9720e.
Specificaties
Brand
| printers_brand | HP |
|---|
Direct
| printers_direct_pickup | Nee |
|---|
Eigenschap
| Breedte | 581 mm |
|---|---|
| Diepte | 445 mm |
| Hoogte | 306 mm |
| All-in-One | Ja |
Aansl
| Bluetooth ondersteuning | Nee |
|---|---|
| LAN aansluiting | Nee |
| USB aansluiting | Ja |
| WiFi ondersteuning | Ja |
Artikelnummer:
68715
Categorie: Printers










