Samsung Odyssey G9 G91F (FG916EU) Curved Zwart
€ 967,99
Samsung Odyssey G9 G91F (FG916EU) Curved Zwart
0 op winkel voorraad
8 op online voorraad
Beschrijving
De Samsung Odyssey G9 G91F (FG916EU) is een indrukwekkende ultrawide monitor die perfect is voor gamers en professionals. Met een groot 49-inch curved scherm en haarscherpe beeldkwaliteit geniet je van een meeslepende ervaring tijdens het gamen, werken en multitasken. De hoge verversingssnelheid en snelle responstijd zorgen voor vloeiende beelden zonder vertraging. Dankzij het moderne design past deze monitor in elke setup. Bij The Glitch kies je voor kwaliteit en prestaties in één. Upgrade je werkplek of game-setup met deze krachtige Samsung monitor en ervaar ultiem comfort, overzicht en visuele precisie in elke situatie.
Specificaties
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 49.0 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 32:9 |
| Curved scherm | Ja |
| Refreshrate | 144 Hz |
| Resolutie | 5120 x 1440 pixels |
| Responstijd | 1 ms |
| Type paneel | VA |
Energie
| Energiegebruik (standby) | 0.5 W |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | 45 W |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Ja |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 1x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 2x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 0x |
| Bevat USB Hub | Ja |
Artikelnummer:
LS49FG916EUXEN
Categorie: Monitoren
Gerelateerde producten
Philips 1000 series 24E2N1110/00
€ 83,99
SKU:
24E2N1110/00
Brand
| Merk | Philips |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 23.8 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Curved scherm | Nee |
| Refreshrate | 120 Hz |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Responstijd | 4 ms |
| Type paneel | IPS |
Energie
| Energiegebruik (standby) | 0.5 W |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | 15.6 W |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Nee |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 0x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 1x |
| Bevat USB Hub | Nee |
Acer KA270 Zwart
€ 123,99
SKU:
UM.HX0EE.026
Brand
| Merk | Acer |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 27.0 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Curved scherm | Nee |
| Refreshrate | 75 Hz |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Responstijd | 1 ms |
| Type paneel | LCD |
Energie
| Energiegebruik (standby) | 0.5 W |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | 30 W |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Nee |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 0x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 1x |
| Bevat USB Hub | Nee |
Samsung Essential S40GD (D400G) Zwart
€ 144,99
SKU:
68053
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Ja |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 24.0 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Curved scherm | Nee |
| Refreshrate | 100 Hz |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Responstijd | 5 ms |
| Type paneel | IPS |
Energie
| Energiegebruik (standby) | 0.5 W |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | 12 W |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Ja |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 1x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 2x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 0x |
| Bevat USB Hub | Ja |
Acer EH273 Zwart
€ 146,99
SKU:
UM.HE3EE.012
Brand
| Merk | Acer |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 27.0 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Curved scherm | Nee |
| Refreshrate | 75 Hz |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Responstijd | 4 ms |
| Type paneel | LCD |
Energie
| Energiegebruik (standby) | 0.4 W |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | 32 W |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Nee |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 0x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 1x |
| Bevat USB Hub | Nee |
HP Omen 27 (780F9E9) Zwart
€ 147,99
SKU:
780F9E9
Brand
| Merk | HP |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 27.0 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Curved scherm | Nee |
| Refreshrate | 165 Hz |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Responstijd | 1 ms |
| Type paneel | IPS |
Energie
| Energiegebruik (standby) | 0.5 W |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | 45 W |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Ja |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 1x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 2x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 0x |
| Bevat USB Hub | Nee |
MSI MP341CQ Curved
€ 212,99
SKU:
PRO-MP341CQ
Brand
| Merk | MSI |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Ja |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 34.0 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 21:9 |
| Curved scherm | Ja |
| Refreshrate | 100 Hz |
| Resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Responstijd | 1 ms |
| Type paneel | VA |
Energie
| Energiegebruik (standby) | Niet gespecificeerd |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | Niet gespecificeerd |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Nee |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 1x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 2x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 0x |
| Bevat USB Hub | Nee |
HP E24mv G4 (169L0AA) Zilver, Zwart
€ 238,99
SKU:
169L0AA
Brand
| Merk | HP |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 23.8 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Curved scherm | Nee |
| Refreshrate | 60 Hz |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Responstijd | 5 ms |
| Type paneel | IPS |
Energie
| Energiegebruik (standby) | 0.5 W |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | 28 W |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Ja |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 1x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | Ja |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 1x |
| Bevat USB Hub | Ja |
Iiyama ProLite T2755MSC-B1 TOUCH Zwart
€ 499,99
SKU:
T2755MSC-B1
Brand
| Merk | Iiyama |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 27.0 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Curved scherm | Nee |
| Refreshrate | 60 Hz |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Responstijd | 5 ms |
| Type paneel | IPS |
Energie
| Energiegebruik (standby) | 1.5 W |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | 30 W |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Nee |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 1x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 0x |
| Bevat USB Hub | Ja |








