Antec CX700 RGB Elite
€ 83,99
Antec CX700 RGB Elite
0 op winkel voorraad
19 op online voorraad
Beschrijving
Koeling
Maximale aantal ventilators voorkant: Geen
Zijkant ventilators ondersteunende diameters: 120 mm
GeĂ¯nstalleerde ventilators achterkant: 1 x 120mm (Vaste RGB kleur)
Maximaal aantal ventilators achterkant: 1
Achterkant ventilators ondersteunende diameters: 120 mm
Ondersteunde ventilatorafmeting bovenste radiator: 120 / 140 / 240 / 280 / 360mm
GeĂ¯nstalleerde ventilators zijkant: 2x 120mm (Vaste RGB kleur)
Ondersteunde afmetingen radiatorventilator zijkant: 120 / 240mm
Maximaal aantal ventilators PSU afdekking: 3x 120mm (Vaste RGB kleur) inbegrepen
Ondersteunde formaten ventilators PSU afdekking: 120 mm
Specificaties
Brand
| Merk | Antec |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 210 mm |
|---|---|
| Diepte | 436 mm |
| Hoogte | 486 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| Verlichting | Ja |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 16 cm |
| Radiatorformaat boven | 360 mm |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 27 cm |
| Maximale voedinggrootte | 27 cm |
Artikelnummer:
66853
Categorie: Behuizingen
Gerelateerde producten
Inter-Tech JX-500
€ 52,99
SKU:
88881283
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 240 mm |
|---|---|
| Diepte | 200 mm |
| Hoogte | 65 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Mini PC |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 4.5 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | Niet gespecificeerd |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Inter-Tech IT-5905
€ 60,99
SKU:
88881236
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 200 mm |
|---|---|
| Diepte | 415 mm |
| Hoogte | 410 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 14.5 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 32 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Antec VSK3000B-U3/U2
€ 64,99
SKU:
0-761345-92025-4
Brand
| Merk | Antec |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 173 mm |
|---|---|
| Diepte | 393 mm |
| Hoogte | 365 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 1x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | Niet gespecificeerd |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | Niet gespecificeerd |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Sharkoon Shark Zone C10
€ 74,99
SKU:
4044951016426
Brand
| Merk | Sharkoon |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 225 mm |
|---|---|
| Diepte | 370 mm |
| Hoogte | 180 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 15 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 31.5 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Inter-Tech IT-5916
€ 75,99
SKU:
88881316
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 200 mm |
|---|---|
| Diepte | 420 mm |
| Hoogte | 400 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 14.5 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 35.5 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Sharkoon MS-Z1000 Black
€ 93,99
SKU:
4044951035090
Brand
| Merk | Sharkoon |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 170 mm |
|---|---|
| Diepte | 425 mm |
| Hoogte | 362 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 13.5 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 36 cm |
| Maximale voedinggrootte | 16 cm |
Sharkoon TG4M RGB
€ 95,99
SKU:
4044951034840
Brand
| Merk | Sharkoon |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 200 mm |
|---|---|
| Diepte | 455 mm |
| Hoogte | 430 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 16 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 37.5 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
be quiet! Pure Base 501 LX White
€ 129,99
SKU:
BGW79
Brand
| Merk | be quiet! |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 231 mm |
|---|---|
| Diepte | 450 mm |
| Hoogte | 463 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 17.8 cm |
| Radiatorformaat boven | 240 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 360 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 36.8 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |












