Antec NX416L
€ 97,99
Antec NX416L
0 op winkel voorraad
1 op online voorraad
Beschrijving
Antec heeft met de NX416L een degelijke behuizing in de markt gezet. Je kunt genoeg uitbreiden maar dient wel met de volgende afmetingen rekening te houden, je videokaart mag niet langer zijn dan 28 cm, en de hoogte van je processorkoeler mag niet hoger zijn dan 16.5 cm. De andere afmetingen worden ook genoemd en doe er wijs aan om deze te controleren.
De moederborden die je in deze Antec NX416L kunt monteren zijn ATX, Micro-ATX, Mini-ITX.
Specificaties
Brand
| Merk | Antec |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 218 mm |
|---|---|
| Diepte | 471 mm |
| Hoogte | 486 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 16.5 cm |
| Radiatorformaat boven | 360 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 360 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 28 cm |
| Maximale voedinggrootte | 24 cm |
Artikelnummer:
66855
Categorie: Behuizingen
Gerelateerde producten
Thermaltake Chassis Stand Kit for the Tower 300
€ 31,99
SKU:
AC-074-ON1NAN-A1
Brand
| Merk | Thermaltake |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 145 mm |
|---|---|
| Diepte | 266 mm |
| Hoogte | 459 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | nvt |
| USB 2.X-aansluitingen | nvt |
| USB 3.X-aansluitingen | nvt |
| USB-C aansluitingen | nvt |
| Verlichting | nvt |
| Type behuizing | Overig |
| Zijraam | nvt |
| Maximale koelerhoogte | nvt |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | nvt |
| Maximale voedinggrootte | nvt |
Inter-Tech JX-500
€ 52,99
SKU:
88881283
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 240 mm |
|---|---|
| Diepte | 200 mm |
| Hoogte | 65 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Mini PC |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 4.5 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | Niet gespecificeerd |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Inter-Tech IT-5905
€ 60,99
SKU:
88881236
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 200 mm |
|---|---|
| Diepte | 415 mm |
| Hoogte | 410 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 14.5 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 32 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Inter-Tech H-606
€ 60,99
SKU:
88881311
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 190 mm |
|---|---|
| Diepte | 390 mm |
| Hoogte | 405 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 15 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 32 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Antec NX420
€ 67,99
SKU:
0-761345-81046-3
Brand
| Merk | Antec |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 221 mm |
|---|---|
| Diepte | 416 mm |
| Hoogte | 463 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 2x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Ja |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 17.5 cm |
| Radiatorformaat boven | 240 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 360 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 33 cm |
| Maximale voedinggrootte | 35.5 cm |
Inter-Tech X2 Duplex Pro
€ 76,99
SKU:
88881366
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 205 mm |
|---|---|
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 405 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 16.5 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 37 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Inter-Tech CXC2 Blue light
€ 80,99
SKU:
88881292
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 195 mm |
|---|---|
| Diepte | 420 mm |
| Hoogte | 450 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 2x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Ja |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 15.5 cm |
| Radiatorformaat boven | Niet gespecificeerd |
| Radiatorformaat voorkant | Niet gespecificeerd |
| Maximale videokaartgrootte | 33.5 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
be quiet! Pure Base 501 Airflow Window White
€ 106,99
SKU:
BGW75
Brand
| Merk | be quiet! |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 231 mm |
|---|---|
| Diepte | 450 mm |
| Hoogte | 463 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 17.8 cm |
| Radiatorformaat boven | 240 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 360 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 36.8 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |










