Arctic Cooling Liquid Freezer III Pro 240
€ 78,99
Arctic Cooling Liquid Freezer III Pro 240
0 op winkel voorraad
173 op online voorraad
Specificaties
Brand
| Merk | Arctic Cooling |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Radiatorbreedte | 277 mm |
|---|---|
| Radiatorhoogte | 38 mm |
| Radiatordiepte | 120 mm |
| Aantal ventilatoren | 2 |
| Radiatorformaat | 240 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| AMD ondersteuning | AM4, AM5 |
| Type koeling | Waterkoeler |
Artikelnummer:
67989
Categorie: Waterkoeling





