Zwart, Wit
Enig resultaat
Cooler Master MasterBox TD300 Mesh White
€ 75,99
SKU:
65794
Brand
| Merk | Cooler Master |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 210 mm |
|---|---|
| Diepte | 433 mm |
| Hoogte | 420.5 mm |
| Hoofdkleur | Zwart, Wit |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 16.6 cm |
| Radiatorformaat boven | 280 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 280 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 34.4 cm |
| Maximale voedinggrootte | 32.5 cm |