16.4 cm
Enig resultaat
Cooler Master Force 500
€ 61,99
SKU:
45407
Brand
| case_brand | Cooler Master |
|---|
Direct
| case_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 190 mm |
|---|---|
| Diepte | 491 mm |
| Hoogte | 426 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX |
| USB 2.X-aansluitingen | 2x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 16.4 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 32 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |