Ja
Resultaat 79–79 van de 79 resultaten wordt getoondGesorteerd op prijs: laag naar hoog
Cooler Master MasterFrame 360 Stage LCD
€ 278,99
SKU:
69296
Brand
| Merk | Cooler Master |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 291 mm |
|---|---|
| Diepte | 549 mm |
| Hoogte | 581 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 2x USB 4.0 Gen 2x2 Type C 20G |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 14.5 cm |
| Radiatorformaat boven | 360 mm |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 43 cm |
| Maximale voedinggrootte | 21 cm |