Ja
Toont alle 2 resultatenGesorteerd op prijs: laag naar hoog
Asus Experbook P1503CVA-NJ0923
€ 489,99
SKU:
P1503CVA-NJ0923-W11
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Aansl
| USB 2.x aansluitingen | 1x |
|---|---|
| USB 3.x aansluitingen | 1x |
| HDMI aansluiting | Ja |
| Thunderbolt aansluiting | Ja |
| USB Type-C aansluiting | Ja |
| Microfoon aansluiting | Ja |
| Webcam | Ja |
| Webcam type | Niet gespecificeerd |
| Kaartlezer aanwezig | Nee |
Scherm
| Matte finish | Ja |
|---|---|
| Refreshrate | Niet gespecificeerd |
| Diagonaal | 15.6 inch |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Type paneel | LED |
Os
| Geleverd met besturingssoftware | Ja |
|---|---|
| Besturingssoftware | Windows 11 Pro |
Netwerk
| Bluetooth | versie 5.3 |
|---|---|
| Ethernet/LAN | 10/100/1000 Mbit |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| SSD interface | NVMe M.2 |
|---|---|
| Opslagtype | SSD |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
Processor
| Aantal cores | 6 |
|---|---|
| Aantal threads | 8 |
| Fabrikant | Intel |
| Familie | Intel Core i3 |
| Type | i3-1315U |
Tobo
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
|---|---|
| Nummeriek pad | Ja |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbordverlichting | Nee |
| Vingerafdrukscanner | Ja |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Nieuw |
|---|---|
| Nieuwstaat | Ja |
| Refurbished | Nee |
Gpu
| Grafische chip | Intel UHD Graphics |
|---|---|
| Grafisch geheugen | Shared |
Ram
| Aantal DDR modules | 1x 8 GB |
|---|---|
| Geheugencapaciteit | 8 GB |
| Geheugenlayout | 2 slots |
| Geheugentype | DDR5 |
HP ProBook 460 G11 9Y7S7ET
€ 979,99
SKU:
9Y7S7ET-W11
Brand
| Merk | HP |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Aansl
| USB 2.x aansluitingen | 0x |
|---|---|
| USB 3.x aansluitingen | 2x |
| HDMI aansluiting | Ja |
| Thunderbolt aansluiting | Ja |
| USB Type-C aansluiting | Ja |
| Microfoon aansluiting | Ja |
| Webcam | Ja |
| Webcam type | 720p |
| Kaartlezer aanwezig | Nee |
Scherm
| Matte finish | Ja |
|---|---|
| Refreshrate | Onbekend |
| Diagonaal | 16.0 inch |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Type paneel | IPS |
Os
| Geleverd met besturingssoftware | Ja |
|---|---|
| Besturingssoftware | Windows 11 Pro |
Netwerk
| Bluetooth | Ja, versie onbekend |
|---|---|
| Ethernet/LAN | 10/100/1000 Mbit |
| Wifi | Wifi, type onbekend |
Opslag
| SSD interface | NVMe M.2 |
|---|---|
| Opslagtype | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
Processor
| Aantal cores | 12 |
|---|---|
| Aantal threads | 14 |
| Fabrikant | Intel |
| Familie | Intel Core Ultra 5 |
| Type | 125U |
Tobo
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
|---|---|
| Nummeriek pad | Ja |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbordverlichting | Ja |
| Vingerafdrukscanner | Ja |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Nieuw |
|---|---|
| Nieuwstaat | Ja |
| Refurbished | Nee |
Gpu
| Grafische chip | Intel Graphics |
|---|---|
| Grafisch geheugen | Shared |
Ram
| Aantal DDR modules | 2x 8 GB |
|---|---|
| Geheugencapaciteit | 16 GB |
| Geheugenlayout | 2 slots |
| Geheugentype | DDR5 |