Apple GPU
Toont alle 6 resultatenGesorteerd op prijs: laag naar hoog
Apple Macbook Neo 13 256GB no touch indigo
€ 779,99
SKU:
14960
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Aansl
| USB 2.x aansluitingen | 0x |
|---|---|
| USB 3.x aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluiting | 0x |
| Thunderbolt aansluiting | 0x |
| USB Type-C aansluiting | 1x USB 2.0 type-C, 1x USB 3.2 (Gen2, 10Gb/s) type-C |
| Microfoon aansluiting | Ja |
| Webcam | Ja |
| Webcam type | 1080p |
| Kaartlezer aanwezig | Nee |
Scherm
| Matte finish | nvt |
|---|---|
| Refreshrate | Niet gespecificeerd |
| Diagonaal | 13 inch |
| Resolutie | 2408 x 1506 |
| Type paneel | IPS Retina |
Os
| Geleverd met besturingssoftware | Ja |
|---|---|
| Besturingssoftware | MacOS |
Netwerk
| Bluetooth | versie 6.0 |
|---|---|
| Ethernet/LAN | 0x |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| SSD interface | NVMe, PCI Express vast |
|---|---|
| Opslagtype | SSD |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
Processor
| Aantal cores | 6 |
|---|---|
| Aantal threads | 6 |
| Fabrikant | Apple |
| Familie | A serie |
| Type | A18 Pro |
Tobo
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
|---|---|
| Nummeriek pad | Nee |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbordverlichting | Nee |
| Vingerafdrukscanner | Nee |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Nieuw |
|---|---|
| Nieuwstaat | Ja |
| Refurbished | Nee |
Gpu
| Grafische chip | Apple GPU |
|---|---|
| Grafisch geheugen | Shared |
Ram
| Aantal DDR modules | Onboard |
|---|---|
| Geheugencapaciteit | 8 GB |
| Geheugenlayout | Geen uitbreiding mogelijk |
| Geheugentype | Unified |
Apple Macbook Neo 13 256GB no touch silver
€ 779,99
SKU:
14958
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Aansl
| USB 2.x aansluitingen | 0x |
|---|---|
| USB 3.x aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluiting | 0x |
| Thunderbolt aansluiting | 0x |
| USB Type-C aansluiting | 1x USB 2.0 type-C, 1x USB 3.2 (Gen2, 10Gb/s) type-C |
| Microfoon aansluiting | Ja |
| Webcam | Ja |
| Webcam type | 1080p |
| Kaartlezer aanwezig | Nee |
Scherm
| Matte finish | nvt |
|---|---|
| Refreshrate | Niet gespecificeerd |
| Diagonaal | 13 inch |
| Resolutie | 2408 x 1506 |
| Type paneel | Liquid Retina |
Os
| Geleverd met besturingssoftware | Ja |
|---|---|
| Besturingssoftware | MacOS |
Netwerk
| Bluetooth | versie 6.0 |
|---|---|
| Ethernet/LAN | 0x |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| SSD interface | Apple SOC |
|---|---|
| Opslagtype | SSD |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
Processor
| Aantal cores | 6 |
|---|---|
| Aantal threads | 6 |
| Fabrikant | Apple |
| Familie | A serie |
| Type | A18 Pro |
Tobo
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
|---|---|
| Nummeriek pad | Nee |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbordverlichting | Nee |
| Vingerafdrukscanner | Nee |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Nieuw |
|---|---|
| Nieuwstaat | Ja |
| Refurbished | Nee |
Gpu
| Grafische chip | Apple GPU |
|---|---|
| Grafisch geheugen | Shared |
Ram
| Aantal DDR modules | Onboard |
|---|---|
| Geheugencapaciteit | 8 GB |
| Geheugenlayout | Geen uitbreiding mogelijk |
| Geheugentype | Unified |
Apple Macbook Neo 13 256GB no touch citrus
€ 779,99
SKU:
14959
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Aansl
| USB 2.x aansluitingen | 0x |
|---|---|
| USB 3.x aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluiting | 0x |
| Thunderbolt aansluiting | 0x |
| USB Type-C aansluiting | 1x USB 2.0 type-C, 1x USB 3.2 (Gen2, 10Gb/s) type-C |
| Microfoon aansluiting | Ja |
| Webcam | Ja |
| Webcam type | 1080p |
| Kaartlezer aanwezig | Nee |
Scherm
| Matte finish | nvt |
|---|---|
| Refreshrate | Niet gespecificeerd |
| Diagonaal | 13 inch |
| Resolutie | 2408 x 1506 |
| Type paneel | Liquid Retina |
Os
| Geleverd met besturingssoftware | Ja |
|---|---|
| Besturingssoftware | MacOS |
Netwerk
| Bluetooth | versie 6.0 |
|---|---|
| Ethernet/LAN | 0x |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| SSD interface | Apple SOC |
|---|---|
| Opslagtype | SSD |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
Processor
| Aantal cores | 6 |
|---|---|
| Aantal threads | 6 |
| Fabrikant | Apple |
| Familie | A serie |
| Type | A18 Pro |
Tobo
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
|---|---|
| Nummeriek pad | Nee |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbordverlichting | Nee |
| Vingerafdrukscanner | Nee |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Nieuw |
|---|---|
| Nieuwstaat | Ja |
| Refurbished | Nee |
Gpu
| Grafische chip | Apple GPU |
|---|---|
| Grafisch geheugen | Shared |
Ram
| Aantal DDR modules | Onboard |
|---|---|
| Geheugencapaciteit | 12 GB |
| Geheugenlayout | Geen uitbreiding mogelijk |
| Geheugentype | Unified |
Apple Macbook Neo 13 256GB no touch blush
€ 779,99
SKU:
14961
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Aansl
| USB 2.x aansluitingen | 0x |
|---|---|
| USB 3.x aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluiting | 0x |
| Thunderbolt aansluiting | 0x |
| USB Type-C aansluiting | 1x USB 2.0 type-C, 1x USB 3.2 (Gen2, 10Gb/s) type-C |
| Microfoon aansluiting | Ja |
| Webcam | Ja |
| Webcam type | 1080p |
| Kaartlezer aanwezig | Nee |
Scherm
| Matte finish | Nee |
|---|---|
| Refreshrate | Niet gespecificeerd |
| Diagonaal | 13 inch |
| Resolutie | 2408 x 1506 |
| Type paneel | Liquid Retina |
Os
| Geleverd met besturingssoftware | Ja |
|---|---|
| Besturingssoftware | MacOS |
Netwerk
| Bluetooth | versie 6.0 |
|---|---|
| Ethernet/LAN | 0x |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| SSD interface | Apple SOC |
|---|---|
| Opslagtype | SSD |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
Processor
| Aantal cores | 6 |
|---|---|
| Aantal threads | 6 |
| Fabrikant | Apple |
| Familie | A serie |
| Type | A18 Pro |
Tobo
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
|---|---|
| Nummeriek pad | Nee |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbordverlichting | Nee |
| Vingerafdrukscanner | Nee |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Nieuw |
|---|---|
| Nieuwstaat | Ja |
| Refurbished | Nee |
Gpu
| Grafische chip | Apple GPU |
|---|---|
| Grafisch geheugen | Shared |
Ram
| Aantal DDR modules | Onboard |
|---|---|
| Geheugencapaciteit | 8 GB |
| Geheugenlayout | Geen uitbreiding mogelijk |
| Geheugentype | Unified |
Apple Macbook Neo 13 512GB Touch ID silver
€ 869,99
SKU:
14962
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Aansl
| USB 2.x aansluitingen | 0x |
|---|---|
| USB 3.x aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluiting | 0x |
| Thunderbolt aansluiting | 0x |
| USB Type-C aansluiting | 1x USB 2.0 type-C, 1x USB 3.2 (Gen2, 10Gb/s) type-C |
| Microfoon aansluiting | Ja |
| Webcam | Ja |
| Webcam type | 1080p |
| Kaartlezer aanwezig | Nee |
Scherm
| Matte finish | nvt |
|---|---|
| Refreshrate | Onbekend |
| Diagonaal | 13 inch |
| Resolutie | 2408 x 1506 |
| Type paneel | Liquid Retina |
Os
| Geleverd met besturingssoftware | Ja |
|---|---|
| Besturingssoftware | MacOS |
Netwerk
| Bluetooth | versie 6.0 |
|---|---|
| Ethernet/LAN | 0x |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| SSD interface | Apple SOC |
|---|---|
| Opslagtype | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
Processor
| Aantal cores | 6 |
|---|---|
| Aantal threads | 6 |
| Fabrikant | Apple |
| Familie | A serie |
| Type | A18 Pro |
Tobo
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
|---|---|
| Nummeriek pad | Nee |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbordverlichting | Nee |
| Vingerafdrukscanner | Ja |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Nieuw |
|---|---|
| Nieuwstaat | Ja |
| Refurbished | Nee |
Gpu
| Grafische chip | Apple GPU |
|---|---|
| Grafisch geheugen | Shared |
Ram
| Aantal DDR modules | Onboard |
|---|---|
| Geheugencapaciteit | 8 GB |
| Geheugenlayout | Geen uitbreiding mogelijk |
| Geheugentype | Unified |
Apple Macbook Neo 13 512GB Touch ID indigo
€ 869,99
SKU:
14963
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Aansl
| USB 2.x aansluitingen | 0x |
|---|---|
| USB 3.x aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluiting | 0x |
| Thunderbolt aansluiting | 0x |
| USB Type-C aansluiting | 1x USB 2.0 type-C, 1x USB 3.2 (Gen2, 10Gb/s) type-C |
| Microfoon aansluiting | Ja |
| Webcam | Ja |
| Webcam type | 1080p |
| Kaartlezer aanwezig | Nee |
Scherm
| Matte finish | nvt |
|---|---|
| Refreshrate | Niet gespecificeerd |
| Diagonaal | 13 inch |
| Resolutie | 2408 x 1506 |
| Type paneel | Liquid Retina |
Os
| Geleverd met besturingssoftware | Ja |
|---|---|
| Besturingssoftware | MacOS |
Netwerk
| Bluetooth | versie 6.0 |
|---|---|
| Ethernet/LAN | 0x |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| SSD interface | Apple SOC |
|---|---|
| Opslagtype | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
Processor
| Aantal cores | 6 |
|---|---|
| Aantal threads | 6 |
| Fabrikant | Apple |
| Familie | A serie |
| Type | A18 Pro |
Tobo
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
|---|---|
| Nummeriek pad | Nee |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbordverlichting | Nee |
| Vingerafdrukscanner | Ja |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Nieuw |
|---|---|
| Nieuwstaat | Ja |
| Refurbished | Nee |
Gpu
| Grafische chip | Apple GPU |
|---|---|
| Grafisch geheugen | Shared |
Ram
| Aantal DDR modules | Onboard |
|---|---|
| Geheugencapaciteit | 8 GB |
| Geheugenlayout | Geen uitbreiding mogelijk |
| Geheugentype | Unified |