Notebooks
Op zoek naar een nieuwe notebook? Bij The Glitch in Vlissingen vind je een ruim assortiment notebooks voor werk, studie of ontspanning. Van snelle instapmodellen tot krachtige laptops voor multitasking – altijd scherp geprijsd en direct leverbaar. Vind ze online of in onze winkel!

Resultaat 131–135 van de 135 resultaten wordt getoondGesorteerd op prijs: laag naar hoog
HP Probook 4 G1i 14 – AD2M0ET#ABB
€ 1.109,99
SKU:
14931
Brand
| Merk | HP |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Aansluitingen
| USB 2.x aansluitingen | 0x |
|---|---|
| USB 3.x aansluitingen | 2x USB 3.2 Gen1 |
| HDMI aansluiting | 1x HDMI 1.4 |
| Thunderbolt aansluiting | 0x |
| USB Type-C aansluiting | 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C DP |
| Microfoon aansluiting | Ja |
| Webcam | Ja |
| Webcam type | 1080p |
| Kaartlezer aanwezig | Niet gespecificeerd |
Scherm
| Matte finish | Ja |
|---|---|
| Refreshrate | Niet gespecificeerd |
| Diagonaal | 14.0 inch |
| Resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Type paneel | IPS |
Os
| Geleverd met besturingssoftware | Ja |
|---|---|
| Besturingssoftware | Windows 11 Pro |
Netwerk
| Bluetooth | versie 5.3 |
|---|---|
| Ethernet/LAN | 10/100/1000 Mbit |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| SSD interface | NVMe M.2 |
|---|---|
| Opslagtype | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
Processor
| Aantal cores | 12 |
|---|---|
| Aantal threads | 14 |
| Fabrikant | Intel |
| Familie | Intel Core Ultra 5 |
| Type | 225U |
Tobo
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
|---|---|
| Nummeriek pad | Nee |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbordverlichting | Onbekend |
| Vingerafdrukscanner | Onbekend |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Nieuw |
|---|---|
| Nieuwstaat | Ja |
| Refurbished | Nee |
Gpu
| Grafische chip | Intel Graphics |
|---|---|
| Grafisch geheugen | Shared |
Ram
| Aantal DDR modules | Niet gespecificeerd |
|---|---|
| Geheugencapaciteit | 16 GB |
| Geheugenlayout | 2 slots |
| Geheugentype | DDR5 |
MSI Cyborg 15 9S7-15Q342-074 – NoOS
€ 1.139,99
SKU:
69035
Brand
| Merk | MSI |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Aansluitingen
| USB 2.x aansluitingen | 0x |
|---|---|
| USB 3.x aansluitingen | 2x |
| HDMI aansluiting | Ja |
| Thunderbolt aansluiting | 0x |
| USB Type-C aansluiting | Ja |
| Microfoon aansluiting | Ja |
| Webcam | Ja |
| Webcam type | 720p |
| Kaartlezer aanwezig | Nee |
Scherm
| Matte finish | Ja |
|---|---|
| Refreshrate | 144 Hz |
| Diagonaal | 15.6 inch |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Type paneel | IPS |
Os
| Geleverd met besturingssoftware | Nee |
|---|---|
| Besturingssoftware | Geen |
Netwerk
| Bluetooth | versie 5.3 |
|---|---|
| Ethernet/LAN | 10/100/1000 Mbit |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| SSD interface | NVMe M.2 |
|---|---|
| Opslagtype | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
Processor
| Aantal cores | 8 |
|---|---|
| Aantal threads | 12 |
| Fabrikant | Intel |
| Familie | Core 5 |
| Type | 210H |
Tobo
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
|---|---|
| Nummeriek pad | Ja |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbordverlichting | Ja |
| Vingerafdrukscanner | Nee |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Nieuw |
|---|---|
| Nieuwstaat | Ja |
| Refurbished | Nee |
Gpu
| Grafische chip | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
|---|---|
| Grafisch geheugen | 8 GB |
Ram
| Aantal DDR modules | 2x 8 GB |
|---|---|
| Geheugencapaciteit | 16 GB |
| Geheugenlayout | 2 slots |
| Geheugentype | DDR5 |
HP Probook 4 G1i 16 AI
€ 1.179,99
SKU:
14829
Brand
| Merk | HP |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Aansluitingen
| USB 2.x aansluitingen | 0x |
|---|---|
| USB 3.x aansluitingen | 2x |
| HDMI aansluiting | 1x |
| Thunderbolt aansluiting | 0x |
| USB Type-C aansluiting | 2x |
| Microfoon aansluiting | Ja |
| Webcam | Ja |
| Webcam type | 1080p |
| Kaartlezer aanwezig | Nee |
Scherm
| Matte finish | Ja |
|---|---|
| Refreshrate | 60 Hz |
| Diagonaal | 16.0 inch |
| Resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Type paneel | IPS |
Os
| Geleverd met besturingssoftware | Ja |
|---|---|
| Besturingssoftware | Windows 11 Pro |
Netwerk
| Bluetooth | versie 5.3 |
|---|---|
| Ethernet/LAN | 10/100/1000 Mbit |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| SSD interface | NVMe M.2 |
|---|---|
| Opslagtype | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
Processor
| Aantal cores | 12 |
|---|---|
| Aantal threads | 14 |
| Fabrikant | Intel |
| Familie | Intel Core Ultra 5 |
| Type | 225U |
Tobo
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
|---|---|
| Nummeriek pad | Ja |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbordverlichting | Ja |
| Vingerafdrukscanner | Ja |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Nieuw |
|---|---|
| Nieuwstaat | Ja |
| Refurbished | Nee |
Gpu
| Grafische chip | Intel Graphics |
|---|---|
| Grafisch geheugen | Shared |
Ram
| Aantal DDR modules | Niet gespecificeerd |
|---|---|
| Geheugencapaciteit | 24 GB |
| Geheugenlayout | 2 slots |
| Geheugentype | DDR5 |
HP ProBook 4 G1i 16 AI – AD2L5ET#ABB
€ 1.209,99
SKU:
14932
Brand
| Merk | HP |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Aansluitingen
| USB 2.x aansluitingen | 0x |
|---|---|
| USB 3.x aansluitingen | 2x USB 3.2 Gen1 |
| HDMI aansluiting | 1x HDMI 1.4 |
| Thunderbolt aansluiting | 0x |
| USB Type-C aansluiting | 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C DP |
| Microfoon aansluiting | Ja |
| Webcam | Ja |
| Webcam type | 1080p |
| Kaartlezer aanwezig | Nee |
Scherm
| Matte finish | Ja |
|---|---|
| Refreshrate | 60 Hz |
| Diagonaal | 16.0 inch |
| Resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Type paneel | IPS |
Os
| Geleverd met besturingssoftware | Ja |
|---|---|
| Besturingssoftware | Windows 11 Pro |
Netwerk
| Bluetooth | versie 5.3 |
|---|---|
| Ethernet/LAN | 10/100/1000 Mbit |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| SSD interface | NVMe M.2 |
|---|---|
| Opslagtype | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
Processor
| Aantal cores | 12 |
|---|---|
| Aantal threads | 14 |
| Fabrikant | Intel |
| Familie | Intel Core Ultra 7 |
| Type | 255U |
Tobo
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
|---|---|
| Nummeriek pad | Ja |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbordverlichting | Ja |
| Vingerafdrukscanner | Ja |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Nieuw |
|---|---|
| Nieuwstaat | Ja |
| Refurbished | Nee |
Gpu
| Grafische chip | Intel Graphics |
|---|---|
| Grafisch geheugen | Shared |
Ram
| Aantal DDR modules | Niet gespecificeerd |
|---|---|
| Geheugencapaciteit | 16 GB |
| Geheugenlayout | 2 slots |
| Geheugentype | DDR5 |
Apple Macbook Pro 2024 16 zwart – MX2Y3N/A
€ 3.419,99
SKU:
14631
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Aansluitingen
| USB 2.x aansluitingen | 0x |
|---|---|
| USB 3.x aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluiting | 1x HDMI 2.1 |
| Thunderbolt aansluiting | 0x |
| USB Type-C aansluiting | 3x Thunderbolt 5 |
| Microfoon aansluiting | Ja |
| Webcam | Ja |
| Webcam type | 1080p |
| Kaartlezer aanwezig | Ja |
Scherm
| Matte finish | Niet gespecificeerd |
|---|---|
| Refreshrate | 120 Hz |
| Diagonaal | 16.2 inch |
| Resolutie | 3456 x 2234 pixels |
| Type paneel | Liquid Retina XDR |
Os
| Geleverd met besturingssoftware | Ja |
|---|---|
| Besturingssoftware | MacOS |
Netwerk
| Bluetooth | versie 5.3 |
|---|---|
| Ethernet/LAN | 0x |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| SSD interface | Apple SOC |
|---|---|
| Opslagtype | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
Processor
| Aantal cores | 14 |
|---|---|
| Aantal threads | 14 |
| Fabrikant | Apple |
| Familie | M4 |
| Type | M4 Pro 14-cores |
Tobo
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
|---|---|
| Nummeriek pad | Nee |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbordverlichting | Ja |
| Vingerafdrukscanner | Ja |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Nieuw |
|---|---|
| Nieuwstaat | Ja |
| Refurbished | Nee |
Gpu
| Grafische chip | Apple M4 Pro 20-cores |
|---|---|
| Grafisch geheugen | Shared |
Ram
| Aantal DDR modules | Onboard |
|---|---|
| Geheugencapaciteit | 48 GB |
| Geheugenlayout | Geen uitbreiding mogelijk |
| Geheugentype | Niet gespecificeerd |