40.5 mm
Enig resultaat
Argus FLEX GF-350 Bulk
€ 64,99
SKU:
66348
Brand
| psu_brand | Argus |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Grijs |
|---|---|
| Diameter ventilator | Niet gespecificeerd |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 81.8 mm |
| Gewicht | 150 mm |
| psu_specs_gewicht | 0.85 kg |
| Hoogte | 40.5 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 350 W |
| Certificatie | 80 PLUS Gold |
| ATX versie | Niet gespecificeerd |
| Formfactor | Flex ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 2x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 4x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |