Antec Cuprum Strike CSK650
€ 80,99
Antec Cuprum Strike CSK650
De Antec Cuprum Strike CSK650 is een betrouwbare 650 watt ATX-voeding, ontworpen voor systeemgebruikers die stabiliteit, efficiëntie en betaalbare prestaties eisen. Dankzij de 80 PLUS Bronze-certificering levert deze PSU een efficiëntie tot 88% bij typische belasting, wat resulteert in minder warmteontwikkeling, een lager energieverbruik en een stillere werking. De CSK650 maakt gebruik van een stabiel DC-naar-DC-ontwerp, waardoor consistente stroomvoorziening naar de CPU en andere componenten gewaarborgd is, zelfs bij piekbelasting of complexe workloads.
Deze voedingseenheid is uitgerust met een stille 120 mm ventilator met een geoptimaliseerde snelheidscurve, die zorgt voor een efficiënte koeling terwijl het geluidsniveau laag blijft. De CSK650 is gebouwd met hoogwaardige Japanse hoofdcondensatoren die bijdragen aan de lange levensduur en stabiele output, zelfs onder zware omstandigheden. Het robuuste circuitontwerp beschermt jouw systeem tegen overbelasting, overspanning, onderspanning, kortsluiting en overstroom.
Met een vermogen van 650 watt is de Antec Cuprum Strike CSK650 ideaal voor krachtige gaming-pc’s of werkstations die betrouwbare stroomtoevoer nodig hebben. De compacte behuizing past moeiteloos in de meeste ATX-behuizingen, en de hoogwaardige bouwkwaliteit garandeert duurzaamheid op lange termijn. Deze voeding is daarmee een uitstekende keuze voor veeleisende gebruikers die betrouwbaarheid, energie-efficiĂ«ntie en gebruiksgemak in één pakket willen combineren.
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 100 - 240 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 650 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Bronze |
| psu_specs_atxversie | 2.31 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 2x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 7x |
| psu_stekkers_cpu | 0x |
| psu_stekkers_eps | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Gerelateerde producten
Inter-Tech SL-500 Plus
Specs
| psu_specs_kleur | Zilver |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 230 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | 0.99 kg |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 500 W |
| psu_specs_certificatie | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_atxversie | 2.40 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 3x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 4x |
| psu_stekkers_cpu | 1x |
| psu_stekkers_eps | Niet gespecificeerd |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech Argus APS-620W
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 115 - 230 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 620 W |
| psu_specs_certificatie | Geen |
| psu_specs_atxversie | 2.31 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 4x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 4x |
| psu_stekkers_cpu | Ja |
| psu_stekkers_eps | 1x 4+4 pins EPS, 1x 4 pins ATX |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Azza PSAZ-550W
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 100 - 240 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 165 mm |
| psu_specs_gewicht | 0.89 kg |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 550 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Bronze |
| psu_specs_atxversie | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 2x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 2x |
| psu_stekkers_cpu | 0x |
| psu_stekkers_eps | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech HiPower SP-750CM
Specs
| psu_specs_kleur | Grijs |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 14.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 160 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Modulair |
| psu_specs_maxvermogen | 750 W |
| psu_specs_certificatie | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_atxversie | 2.40 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 3x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 8x |
| psu_stekkers_cpu | 0x |
| psu_stekkers_eps | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech Argus GPS-600
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 14.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 100 - 240 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 160 mm |
| psu_specs_gewicht | 1.96 kg |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 600 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Gold |
| psu_specs_atxversie | 2.40 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 3x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 6x |
| psu_stekkers_cpu | 1x 4+4 pin |
| psu_stekkers_eps | 0x |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech Argus RGB-750W CM II
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 14.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 100 - 240 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 160 mm |
| psu_specs_gewicht | 1.56 kg |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Modulair |
| psu_specs_maxvermogen | 750 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Gold |
| psu_specs_atxversie | 2.30 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 3x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 8x |
| psu_stekkers_cpu | 1x 4+4 pin |
| psu_stekkers_eps | 0x |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
be quiet! System Power 11 750W
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 100 - 240 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 750 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Bronze |
| psu_specs_atxversie | 2.92 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 1x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 6x |
| psu_stekkers_cpu | 0x |
| psu_stekkers_eps | 1x 4+4 pins EPS, 1x 8 pins EPS |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech Argus TFX-300W
Specs
| psu_specs_kleur | Grijs |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 230 V |
| psu_specs_breedte | 85 mm |
| psu_specs_diepte | 175 mm |
| psu_specs_gewicht | 0.98 kg |
| psu_specs_hoogte | 65 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 300 W |
| psu_specs_certificatie | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_atxversie | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_formfactor | TFX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 2x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 3x |
| psu_stekkers_cpu | Ja |
| psu_stekkers_eps | 0x |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |




