Apple iPad 2021 Wi-Fi 256GB Zilver
€ 416,99
Apple iPad 2021 Wi-Fi 256GB Zilver
Op 14 september heeft Apple de iPad 2021 gepresenteerd. Deze tablet heeft een aantal verbeteringen ten opzichte van zijn voorganger, zo heeft Apple deze iPad voorzien van de A13-processor en draait het apparaat op iPadOS 15. Hierdoor werkt de iPad lekker snel!
Retina-display van 10.2 inch
De Apple iPad 2021 WiFi 256GB Zilver heeft een 10.2 inch Retina-display, waarop je in goede kwaliteit naar je favoriete content kijkt. Daarnaast zien beelden er scherp uit dankzij de resolutie van 2160×1620 pixels. De coating op het display is vingerafdrukbestendig en vetafstotend, zo blijft je scherm mooi schoon!
Maak leuke foto’s
Op de achterkant van deze iPad vind je een groothoekcamera met een resolutie van 8 megapixels. Deze gebruik je om een wijdere omgeving op één foto te krijgen. Daarnaast vind je op de voorkant een 12-megapixelcamera, hier maak je scherpe selfies mee.
iPadOS 15
Deze Apple tablet draait op iPadOS, een besturingssysteem dat door Apple is ontwikkeld speciaal voor de iPads. Hierdoor is de interface van de iPad zeer overzichtelijk en makkelijk in gebruik. Daarnaast kun je dankzij iPadOS 15 twee apps tegelijk en naast elkaar openen, super handig!
Tabletverzekering van ACTUA
Stel je hebt een nieuwe tablet maar wat doe je als je tablet wordt gestolen, beschadigd raakt of niet meer werkt buiten de fabrieksgarantie? Waar vind je een goede, betrouwbare en snelle reparateur? Met onze verzekering nemen wij jou al deze zorgen uit handen. Vraag in de winkel naar de voorwaarden.
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 174.1 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.5 mm |
| Lengte | 250.6 mm |
| Kleur | Zilver |
| Oplader meegeleverd | Ja |
Aansl
| Bluetooth | 4.2 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ac |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple A13 Bionic |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 3GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 10.2 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2160 x 1620 pixels |
| Paneel | IPS-Retina |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 15 of hoger |
|---|
Gerelateerde producten
Samsung Galaxy Tab A11 WiFi 4GB/64GB Grijs
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 124.7 mm |
|---|---|
| Dikte | 8 mm |
| Lengte | 211 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ac |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 64GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | MediaTek Helio G99 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 4GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 8.7 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 1340 x 800 pixels |
| Paneel | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android 15 of hoger |
|---|
Lenovo Tab 2024 – 128GB
Brand
| Merk | Lenovo |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 154.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 9.4 mm |
| Lengte | 235.7 mm |
| Kleur | Zwart |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ac |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | MediaTek Helio G85 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 4GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 10.1 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Paneel | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android 14 of hoger |
|---|
Samsung Galaxy Tab A11 Plus WiFi/5G 6GB/128GB Grijs
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 168.7 mm |
|---|---|
| Dikte | 6.9 mm |
| Lengte | 257.1 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Ja |
| Wifi | 802.11ac |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | MediaTek MT8775 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 11.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Paneel | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android 16 of hoger |
|---|
Samsung Galaxy Tab A11 Plus WiFi 8GB/256GB Grijs
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 168.7 mm |
|---|---|
| Dikte | 6.9 mm |
| Lengte | 257.1 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ac |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | MediaTek MT8775 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 8GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 11.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Paneel | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android 16 of hoger |
|---|
Apple iPad Mini 2024 WiFi 128GB Blauw
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 134.8 mm |
|---|---|
| Dikte | 6.3 mm |
| Lengte | 195.4 mm |
| Kleur | Blauw |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple A17 Pro |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 8GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 8.3 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2266 x 1488 pixels |
| Paneel | IPS-Retina |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 18 of hoger |
|---|
Apple iPad Mini 2024 WiFi 256GB Blauw
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 134.8 mm |
|---|---|
| Dikte | 6.3 mm |
| Lengte | 195.4 mm |
| Kleur | Blauw |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple A17 Pro |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 8GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 8.3 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2266 x 1488 pixels |
| Paneel | IPS-Retina |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 18 of hoger |
|---|
Apple iPad Air 2025 13 WiFi 256GB Paars
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 214.9 mm |
|---|---|
| Dikte | 6.1 mm |
| Lengte | 280.6 mm |
| Kleur | Paars |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple M3 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 8GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 13.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2732 x 2048 pixels |
| Paneel | IPS |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 18 of hoger |
|---|
Apple iPad Pro 2025 11 WiFi 512GB Zilver
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 177.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 5.3 mm |
| Lengte | 249.7 mm |
| Kleur | Zilver |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 6.0 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11be |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 512GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple M5 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 11.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2420 x 1668 pixels |
| Paneel | Ultra Retina XDR |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 26 of hoger |
|---|
