Lenovo Tab 2024 – 128GB
€ 184,99
Lenovo Tab 2024 – 128GB
0 op winkel voorraad
5 op online voorraad
Beschrijving
De Lenovo Tab 2024 128GB (ZAEH0175PL) is een veelzijdige tablet, ideaal voor werk, studie en entertainment. Met 128GB opslag, een helder scherm en vloeiende prestaties kunt u moeiteloos apps gebruiken, video’s streamen en documenten bewerken. Het slanke en lichte ontwerp maakt de tablet perfect voor onderweg. Bij The Glitch bestelt u de Lenovo Tab 2024 128GB eenvoudig online, met scherpe prijzen, snelle levering en betrouwbare service. Kies voor een krachtige en draagbare tablet die snelheid, opslag en gebruiksgemak combineert en optimaliseer uw digitale ervaring met de Lenovo Tab 2024 ZAEH0175PL.
Specificaties
Brand
| Merk | Lenovo |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 154.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 9.4 mm |
| Lengte | 235.7 mm |
| Kleur | Zwart |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ac |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | MediaTek Helio G85 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 4GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 10.1 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Paneel | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android 14 of hoger |
|---|
Artikelnummer:
ZAEH0175PL
Categorie: Tablets
Gerelateerde producten
Apple iPad 2021 Wi-Fi 256GB Zilver
€ 416,99
SKU:
13297
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 174.1 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.5 mm |
| Lengte | 250.6 mm |
| Kleur | Zilver |
| Oplader meegeleverd | Ja |
Aansl
| Bluetooth | 4.2 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ac |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple A13 Bionic |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 3GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 10.2 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2160 x 1620 pixels |
| Paneel | IPS-Retina |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 15 of hoger |
|---|
Apple iPad 2025 11 WiFi 128GB Zilver
€ 416,99
SKU:
14649
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Ja |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 179.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7 mm |
| Lengte | 248.6 mm |
| Kleur | Zilver |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple A16 Bionic |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 11.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2360 x 1640 pixels |
| Paneel | IPS-Liquid Retina |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 18 of hoger |
|---|
Samsung Galaxy Tab Active5 5G 128GB X306 Groen Enterprise Edition
€ 458,99
SKU:
14112
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 126.8 mm |
|---|---|
| Dikte | 9.9 mm |
| Lengte | 213.8 mm |
| Kleur | Groen |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Ja |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | Exynos |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 8.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Paneel | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android 13 of hoger |
|---|
Apple iPad Mini 2024 WiFi 128GB Beige
€ 653,99
SKU:
14517
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 134.8 mm |
|---|---|
| Dikte | 6.3 mm |
| Lengte | 195.4 mm |
| Kleur | Witgoud/Beige |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple A17 Pro |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 8GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 8.3 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2266 x 1488 pixels |
| Paneel | IPS-Retina |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 18 of hoger |
|---|
Samsung Galaxy Tab Active5 Pro WiFi + 5G 128GB X356 Groen Enterprise Edition
€ 680,99
SKU:
14717
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 170.2 mm |
|---|---|
| Dikte | 10.2 mm |
| Lengte | 242.9 mm |
| Kleur | Groen |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.4 |
|---|---|
| Mobiele data | Ja |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 10.1 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Paneel | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android 15 of hoger |
|---|
Apple iPad Mini 2024 WiFi 256GB Paars
€ 755,99
SKU:
14521
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 134.8 mm |
|---|---|
| Dikte | 6.3 mm |
| Lengte | 195.4 mm |
| Kleur | Paars |
| Oplader meegeleverd | Ja |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple A17 Pro |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 8GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 8.3 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2266 x 1488 pixels |
| Paneel | IPS-Liquid Retina |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 26 of hoger |
|---|
Apple iPad Air 2025 13 WiFi 256GB Blauw
€ 1.001,99
SKU:
14645
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 214.9 mm |
|---|---|
| Dikte | 6.1 mm |
| Lengte | 280.6 mm |
| Kleur | Blauw |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple M3 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 8GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 13.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2732 x 2048 pixels |
| Paneel | IPS-Liquid Retina |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 18 of hoger |
|---|
Apple iPad Pro 2025 11 WiFi 256GB Zwart
€ 1.119,99
SKU:
14868
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 177.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 5.3 mm |
| Lengte | 249.7 mm |
| Kleur | Zwart |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 6.0 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11be |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple M5 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 11.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2420 x 1668 pixels |
| Paneel | Ultra Retina XDR |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 26 of hoger |
|---|
