Lenovo Tab ZAEH0126SE Grijs
€ 169,99
Lenovo Tab ZAEH0126SE Grijs
0 op winkel voorraad
2 op online voorraad
Beschrijving
De Lenovo Tab 10,1inch (ZAEH0126SE) is een veelzijdige Android-tablet die kracht, comfort en gebruiksgemak combineert in een slank en modern ontwerp. Deze tablet is ideaal voor dagelijks gebruik, of je nu onderweg bent, thuis ontspant of productief wilt zijn met apps, video’s, games en internet.
Met een ruime 128 GB interne opslag en 4 GB RAM biedt de Lenovo Tab voldoende ruimte en soepel multitasken voor jouw favoriete apps, foto’s, video’s en documenten. De opslag kan bovendien uitgebreid worden met een microSD-kaart, zodat je nog meer media en bestanden kunt meenemen.
Specificaties
Brand
| Merk | Lenovo |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 154.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.5 mm |
| Lengte | 235.7 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oplader meegeleverd | Ja |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ac |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | MediaTek Helio G85 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 4GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 10.1 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Paneel | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android 14 of hoger |
|---|
Artikelnummer:
ZAEH0126SE
Categorie: Tablets
Gerelateerde producten
Samsung Galaxy Tab A11 WiFi 4GB/64GB Grijs
€ 169,99
SKU:
14834
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 124.7 mm |
|---|---|
| Dikte | 8 mm |
| Lengte | 211 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ac |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 64GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | MediaTek Helio G99 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 4GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 8.7 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 1340 x 800 pixels |
| Paneel | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android 15 of hoger |
|---|
Samsung Galaxy Tab S6 Lite (2022) Wi-Fi 128GB Grijs
€ 379,99
SKU:
SM-P613NZAEPHN
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 154.3 mm |
|---|---|
| Dikte | 7 mm |
| Lengte | 244.5 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.0 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ac |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | Qualcomm |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 4GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 10.4 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2000 x 1200 pixels |
| Paneel | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android 12 of hoger |
|---|
Apple iPad 2025 11 WiFi 128GB Zilver
€ 419,99
SKU:
14649
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Ja |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 179.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7 mm |
| Lengte | 248.6 mm |
| Kleur | Zilver |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple A16 Bionic |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 11.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2360 x 1640 pixels |
| Paneel | IPS-Liquid Retina |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 18 of hoger |
|---|
Apple iPad 2025 11 WiFi 128GB Roze
€ 419,99
SKU:
14652
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 179.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7 mm |
| Lengte | 248.6 mm |
| Kleur | Roze |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple A16 Bionic |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 11.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2360 x 1640 pixels |
| Paneel | IPS-Liquid Retina |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 18 of hoger |
|---|
Apple iPad Mini 2024 WiFi + 5G 256GB Grijs
€ 929,99
SKU:
14604
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 134.8 mm |
|---|---|
| Dikte | 6.3 mm |
| Lengte | 195.4 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Ja |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple A17 Pro |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 8GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 8.3 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2266 x 1488 pixels |
| Paneel | IPS-Retina |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 18 of hoger |
|---|
Apple iPad Air 2025 11 WiFi + 5G 256GB Grijs
€ 969,99
SKU:
14641
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 178.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 6.1 mm |
| Lengte | 247.6 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Ja |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple M3 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 8GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 11.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2360 x 1640 pixels |
| Paneel | IPS-Liquid Retina |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 18 of hoger |
|---|
Apple iPad Pro 2025 11 WiFi 256GB Zwart
€ 1.119,99
SKU:
14868
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 177.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 5.3 mm |
| Lengte | 249.7 mm |
| Kleur | Zwart |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 6.0 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11be |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple M5 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 11.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2420 x 1668 pixels |
| Paneel | Ultra Retina XDR |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 26 of hoger |
|---|
Apple iPad Pro 2025 11 WiFi 256GB Zilver
€ 1.119,99
SKU:
14869
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 177.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 5.3 mm |
| Lengte | 249.7 mm |
| Kleur | Zilver |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 6.0 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11be |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple M5 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 11.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2420 x 1668 pixels |
| Paneel | Ultra Retina XDR |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 26 of hoger |
|---|
