Lenovo Tab 2024 – 128GB
€ 185,99
Lenovo Tab 2024 – 128GB
0 op winkel voorraad
8 op online voorraad
Beschrijving
De Lenovo Tab 2024 128GB (ZAEH0175PL) is een veelzijdige tablet, ideaal voor werk, studie en entertainment. Met 128GB opslag, een helder scherm en vloeiende prestaties kunt u moeiteloos apps gebruiken, video’s streamen en documenten bewerken. Het slanke en lichte ontwerp maakt de tablet perfect voor onderweg. Bij The Glitch bestelt u de Lenovo Tab 2024 128GB eenvoudig online, met scherpe prijzen, snelle levering en betrouwbare service. Kies voor een krachtige en draagbare tablet die snelheid, opslag en gebruiksgemak combineert en optimaliseer uw digitale ervaring met de Lenovo Tab 2024 ZAEH0175PL.
Specificaties
Brand
| Merk | Lenovo |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 154.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 9.4 mm |
| Lengte | 235.7 mm |
| Kleur | Zwart |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ac |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | MediaTek Helio G85 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 4GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 10.1 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Paneel | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android 14 of hoger |
|---|
Artikelnummer:
ZAEH0175PL
Categorie: Tablets
Gerelateerde producten
Samsung Galaxy Tab A11 Plus WiFi 6GB/128GB Grijs
€ 247,99
SKU:
14894
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Ja |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 168.7 mm |
|---|---|
| Dikte | 6.9 mm |
| Lengte | 257.1 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ac |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | MediaTek MT8775 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 11.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Paneel | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android 16 of hoger |
|---|
Samsung Galaxy Tab A11 Plus WiFi/5G 6GB/128GB Grijs
€ 284,99
SKU:
14901
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 168.7 mm |
|---|---|
| Dikte | 6.9 mm |
| Lengte | 257.1 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Ja |
| Wifi | 802.11ac |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | MediaTek MT8775 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 11.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Paneel | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android 16 of hoger |
|---|
Samsung Galaxy Tab S10 Lite WiFi/5G 128GB Grijs
€ 375,99
SKU:
14809
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 165.8 mm |
|---|---|
| Dikte | 6.6 mm |
| Lengte | 254.3 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Ja |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | Samsung Exynos 1380 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 10.9 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2112 x 1320 pixels |
| Paneel | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android 15 of hoger |
|---|
Samsung Galaxy Tab S6 Lite (2022) Wi-Fi 128GB Grijs
€ 375,99
SKU:
SM-P613NZAEPHN
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 154.3 mm |
|---|---|
| Dikte | 7 mm |
| Lengte | 244.5 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.0 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ac |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | Qualcomm |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 4GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 10.4 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2000 x 1200 pixels |
| Paneel | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android 12 of hoger |
|---|
Apple iPad Mini 2024 WiFi 128GB Blauw
€ 653,99
SKU:
14516
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 134.8 mm |
|---|---|
| Dikte | 6.3 mm |
| Lengte | 195.4 mm |
| Kleur | Blauw |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple A17 Pro |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 8GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 8.3 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2266 x 1488 pixels |
| Paneel | IPS-Retina |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 18 of hoger |
|---|
Apple iPad Mini 2024 WiFi 256GB Blauw
€ 755,99
SKU:
14519
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 134.8 mm |
|---|---|
| Dikte | 6.3 mm |
| Lengte | 195.4 mm |
| Kleur | Blauw |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple A17 Pro |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 8GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 8.3 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2266 x 1488 pixels |
| Paneel | IPS-Retina |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 18 of hoger |
|---|
Apple iPad Air 2025 13 WiFi 256GB Blauw
€ 1.001,99
SKU:
14645
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 214.9 mm |
|---|---|
| Dikte | 6.1 mm |
| Lengte | 280.6 mm |
| Kleur | Blauw |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple M3 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 8GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 13.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2732 x 2048 pixels |
| Paneel | IPS-Liquid Retina |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 18 of hoger |
|---|
Apple iPad Pro 2025 11 WiFi 256GB Zwart
€ 1.119,99
SKU:
14868
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 177.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 5.3 mm |
| Lengte | 249.7 mm |
| Kleur | Zwart |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 6.0 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11be |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple M5 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 11.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2420 x 1668 pixels |
| Paneel | Ultra Retina XDR |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 26 of hoger |
|---|
