Arctic Cooling Liquid Freezer III Pro 360 A-RGB Zwart
€ 101,99
Arctic Cooling Liquid Freezer III Pro 360 A-RGB Zwart
0 op winkel voorraad
114 op online voorraad
Specificaties
Brand
| waterkoeling_brand | Arctic Cooling |
|---|
Pickup
| waterkoeling_pickup_possible | Nee |
|---|
Specs
| Radiatorbreedte | 398 mm |
|---|---|
| Radiatorhoogte | 38 mm |
| Radiatordiepte | 120 mm |
| Aantal ventilatoren | 3 |
| Radiatorformaat | 360 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| AMD ondersteuning | AM4, AM5 |
| Type koeling | Waterkoeler |
Artikelnummer:
67908
Categorie: Waterkoeling






