SAMA FTX-850-B ARMOR
€ 118,99
SAMA FTX-850-B ARMOR
Een computervoeding is een essentieel onderdeel van elke desktopcomputer. Moderne voedingen zijn energiezuiniger en bieden een groot aantal beveiligingsfuncties, onder andere overspanningsbeveiliging en kortsluitingsbeveiliging.
Veel voedingen zijn tegenwoordig modulair, wat betekent dat je gemakkelijk onnodige kabels kunt loskoppelen om ruimte te besparen en de luchtstroom in je computerkast te verbeteren.
Let bij het kiezen van een voeding op het wattage en de efficiëntie, en vergeet niet te kijken naar het type aansluitingen en kabels dat je computer nodig heeft.
Een betrouwbare voeding kan zorgen voor een stabiel en efficiënt systeem.
De SAMA SAMA FTX-850-B ARMOR heeft een totaal vermogen van 850 W. Met een certificatie van 80 PLUS Gold spreek je over een betrouwbare voeding.
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 180 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Modulair |
| psu_specs_maxvermogen | 850 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Gold |
| psu_specs_atxversie | 2.40 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 3x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 9x |
| psu_stekkers_cpu | Niet gespecificeerd |
| psu_stekkers_eps | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Gerelateerde producten
Inter-Tech SL-500 500W
Specs
| psu_specs_kleur | Zilver |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 230 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | 1.26 kg |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 500 W |
| psu_specs_certificatie | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_atxversie | 2.40 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 3x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 4x |
| psu_stekkers_cpu | 1x 4+4 pin |
| psu_stekkers_eps | Niet gespecificeerd |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech SL-500 Plus
Specs
| psu_specs_kleur | Zilver |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 230 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | 0.99 kg |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 500 W |
| psu_specs_certificatie | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_atxversie | 2.40 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 3x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 4x |
| psu_stekkers_cpu | 1x |
| psu_stekkers_eps | Niet gespecificeerd |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Eminent EM3908
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 160 - 270 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Modulair |
| psu_specs_maxvermogen | 600 W |
| psu_specs_certificatie | Geen |
| psu_specs_atxversie | 2.30 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 2x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 4x |
| psu_stekkers_cpu | 0x |
| psu_stekkers_eps | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech Argus RGB-750W CM II
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 14.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 100 - 240 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 160 mm |
| psu_specs_gewicht | 1.56 kg |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Modulair |
| psu_specs_maxvermogen | 750 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Gold |
| psu_specs_atxversie | 2.30 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 3x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 8x |
| psu_stekkers_cpu | 1x 4+4 pin |
| psu_stekkers_eps | 0x |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
be quiet! System Power 11 650W
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 100 - 240 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 650 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Bronze |
| psu_specs_atxversie | 3.10 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 1x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 5x |
| psu_stekkers_cpu | 1x 4+4 pin |
| psu_stekkers_eps | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
be quiet! System Power 11 750W
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 100 - 240 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 750 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Bronze |
| psu_specs_atxversie | 2.92 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 1x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 6x |
| psu_stekkers_cpu | 0x |
| psu_stekkers_eps | 1x 4+4 pins EPS, 1x 8 pins EPS |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Gigabyte P750GM 750W
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 100 - 240 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Semi modulair |
| psu_specs_maxvermogen | 750 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Gold |
| psu_specs_atxversie | 2.31 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 3x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 8x |
| psu_stekkers_cpu | 0x |
| psu_stekkers_eps | 2x 4+4 pin |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
be quiet! Pure Power 12 850W
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 100 - 240 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 160 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 850 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Gold |
| psu_specs_atxversie | 2.92 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 1x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 6x |
| psu_stekkers_cpu | 0x |
| psu_stekkers_eps | 1x 4+4 pins EPS, 1x 8 pins EPS |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |






