Gigabyte P750GM 750W
€ 92,99
Gigabyte P750GM 750W
0 op winkel voorraad
4 op online voorraad
Beschrijving
De Gigabyte GP-P750GM power supply is een hoogwaardige voeding van Gigabyte die kracht, efficiëntie en betrouwbaarheid combineert. Met 750W vermogen levert deze PSU stabiele stroom voor gaming-pc’s en zware workloads. Het semi-modulaire ontwerp zorgt voor een nette kabelopstelling en betere airflow. Dankzij de stille ventilator en hoogwaardige componenten werkt de GP-P750GM fluisterstil en duurzaam. Ideaal voor gamers en pc-bouwers die een energiezuinige, krachtige en stabiele voeding zoeken. Kies voor de Gigabyte GP-P750GM voor optimale prestaties en langdurige betrouwbaarheid in je systeem.
Specificaties
Brand
| Merk | Gigabyte |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Semi modulair |
| Vermogen | 750 W |
| Certificatie | 80 PLUS Gold |
| ATX versie | 2.31 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 3x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 8x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | 2x 4+4 pin |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Artikelnummer:
GP-P750GM
Categorie: Voedingen
Gerelateerde producten
SBOX NAPAJANJE 400W
€ 21,99
SKU:
PSU-400-2/R
Brand
| Merk | SBOX |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | Niet gespecificeerd |
| Breedte | 100 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Gewicht | 0.85 kg |
| Hoogte | 140 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 400 W |
| Certificatie | Geen |
| ATX versie | Niet gespecificeerd |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 1x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 3x |
| CPU aansluitingen | 2x 4+4 pin |
| EPS aansluitingen | 0x |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech SL-500 500W
€ 40,99
SKU:
88882140
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zilver |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 230 V |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Gewicht | 1.26 kg |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 500 W |
| Certificatie | Niet gespecificeerd |
| ATX versie | 2.40 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 3x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 4x |
| CPU aansluitingen | 1x 4+4 pin |
| EPS aansluitingen | Niet gespecificeerd |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech SL-700 Plus
€ 46,99
SKU:
88882141
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zilver |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 230 V |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Gewicht | 1.36 kg |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 700 W |
| Certificatie | Niet gespecificeerd |
| ATX versie | 2.40 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 3x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 4x |
| CPU aansluitingen | 1x 4+4 pin |
| EPS aansluitingen | 0x |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech HiPower SP-750
€ 62,99
SKU:
88882112
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 14.00 cm |
| Ingangsspanning | Niet gespecificeerd |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 750 W |
| Certificatie | Geen |
| ATX versie | 2.40 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 6x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 6x |
| CPU aansluitingen | Ja |
| EPS aansluitingen | 4+4 pin |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
be quiet! System Power 11 450W
€ 62,99
SKU:
BP009EU
Brand
| Merk | be quiet! |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Grijs |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | Niet gespecificeerd |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 450 W |
| Certificatie | 80 PLUS Bronze |
| ATX versie | 2.92 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 1x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 5x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | 4+4 pin |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech Argus BPS-500
€ 63,99
SKU:
88882177
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Gewicht | 1.67 kg |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 500 W |
| Certificatie | 80 PLUS Bronze |
| ATX versie | 2.40 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 3x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 6x |
| CPU aansluitingen | 1x 4+4 pin |
| EPS aansluitingen | 0x |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Azza PSAZ-750W
€ 73,99
SKU:
PSAZ-750W
Brand
| Merk | Azza |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 750 W |
| Certificatie | 80 PLUS Bronze |
| ATX versie | Niet gespecificeerd |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 2x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 5x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | 4+4 pin |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Azza 850W Zwart
€ 128,99
SKU:
PSAZ-850G-3.0
Brand
| Merk | Azza |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Gewicht | 2.68 kg |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Modulair |
| Vermogen | 850 W |
| Certificatie | 80 PLUS Gold |
| ATX versie | 2.92 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 3x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 6x |
| CPU aansluitingen | 2x 4+4 pin |
| EPS aansluitingen | 0x |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |


