Argus RGB-700 II
€ 76,99
Argus RGB-700 II
Een computervoeding is een essentieel onderdeel van elke desktopcomputer. Moderne voedingen zijn energiezuiniger en bieden een groot aantal beveiligingsfuncties, onder andere overspanningsbeveiliging en kortsluitingsbeveiliging.
Veel voedingen zijn tegenwoordig modulair, wat betekent dat je gemakkelijk onnodige kabels kunt loskoppelen om ruimte te besparen en de luchtstroom in je computerkast te verbeteren.
Let bij het kiezen van een voeding op het wattage en de efficiëntie, en vergeet niet te kijken naar het type aansluitingen en kabels dat je computer nodig heeft.
Een betrouwbare voeding kan zorgen voor een stabiel en efficiënt systeem.
De Argus RGB-700 II heeft een totaal vermogen van 700 W.
RGB: Via knop of 3-pin 5V RGB header
Brand
| psu_brand | Argus |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 14.00 cm |
| Ingangsspanning | Niet gespecificeerd |
| Breedte | 150 mm |
| Gewicht | 160 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 700 W |
| Certificatie | 80 PLUS Bronze |
| ATX versie | 2.30 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 4x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 6x |
| CPU aansluitingen | Niet gespecificeerd |
| EPS aansluitingen | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |
Gerelateerde producten
Inter-Tech HiPower SP-650
Brand
| psu_brand | Inter-Tech |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 150 mm |
| Gewicht | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 650 W |
| Certificatie | Geen |
| ATX versie | 2.40 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 4x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 4x |
| CPU aansluitingen | Ja |
| EPS aansluitingen | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |
Azza PSAZ-550W
Brand
| psu_brand | Azza |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 150 mm |
| Gewicht | 165 mm |
| psu_specs_gewicht | 0.89 kg |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 550 W |
| Certificatie | 80 PLUS Bronze |
| ATX versie | Niet gespecificeerd |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 2x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 2x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |
Argus TFX-350W
Brand
| psu_brand | Argus |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Grijs |
|---|---|
| Diameter ventilator | 8.00 cm |
| Ingangsspanning | 230 V |
| Breedte | 85 mm |
| Gewicht | 175 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 65 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 350 W |
| Certificatie | OVP, SCP , OCP, OS |
| ATX versie | Niet gespecificeerd |
| Formfactor | TFX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 2x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 3x |
| CPU aansluitingen | Niet gespecificeerd |
| EPS aansluitingen | Ja |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech HiPower SP-750
Brand
| psu_brand | Inter-Tech |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 14.00 cm |
| Ingangsspanning | Niet gespecificeerd |
| Breedte | 150 mm |
| Gewicht | 160 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 750 W |
| Certificatie | Geen |
| ATX versie | 2.40 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 6x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 6x |
| CPU aansluitingen | Ja |
| EPS aansluitingen | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |
be quiet! System Power 11 450W
Brand
| psu_brand | be quiet! |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Grijs |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | Niet gespecificeerd |
| Breedte | 150 mm |
| Gewicht | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 450 W |
| Certificatie | 80 PLUS Bronze |
| ATX versie | 2.92 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 1x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 5x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech BPS-850
Brand
| psu_brand | Inter-Tech |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 150 mm |
| Gewicht | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | 2.32 kg |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Modulair |
| Vermogen | 850 W |
| Certificatie | 80 PLUS Bronze |
| ATX versie | 3.10 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 0x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 6x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |
Gigabyte P750GM 750W
Brand
| psu_brand | Gigabyte |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 150 mm |
| Gewicht | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Semi modulair |
| Vermogen | 750 W |
| Certificatie | 80 PLUS Gold |
| ATX versie | 2.31 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 3x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 8x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | 2x 4+4 pin |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |
Azza 850W Zwart
Brand
| psu_brand | Azza |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 160 mm |
| Gewicht | 150 mm |
| psu_specs_gewicht | 2.68 kg |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Modulair |
| Vermogen | 850 W |
| Certificatie | 80 PLUS Gold |
| ATX versie | 2.92 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 3x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 6x |
| CPU aansluitingen | 2x 4+4 pin |
| EPS aansluitingen | 0x |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |




