Antec HCG1200 PRO Platinum ATX 3.1
€ 255,99
Antec HCG1200 PRO Platinum ATX 3.1
0 op winkel voorraad
36 op online voorraad
Beschrijving
De Antec HCG1200 PRO Platinum PSU is een krachtige en efficiĂ«nte 1200-watt voeding voor high-performance PC’s. Met een 80 Plus Platinum-certificering, een 135mm-ventilator en modulaire kabelbeheer biedt dit product een stabiele en stille voeding. Het beschikt over meerdere PCI-E- en SATA-connectoren voor een veelzijdige configuratie.
Deze premium voeding in zwarte kleurstelling is ontworpen voor een optimale stroomvoorziening van geavanceerde systemen.
Specificaties
Brand
| psu_brand | Antec |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 13.50 cm |
| Ingangsspanning | 230 V |
| Breedte | 150 mm |
| Gewicht | 160 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Modulair |
| Vermogen | 1200 W |
| Certificatie | 80 PLUS Platinum |
| ATX versie | 3.10 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 3x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 14x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | 2x 4+4 pin |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |
Artikelnummer:
66079
Categorie: Voedingen
Gerelateerde producten
Inter-Tech SL-500 500W
€ 40,99
SKU:
88882140
Brand
| psu_brand | Inter-Tech |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zilver |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 230 V |
| Breedte | 150 mm |
| Gewicht | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | 1.26 kg |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 500 W |
| Certificatie | Niet gespecificeerd |
| ATX versie | 2.40 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 3x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 4x |
| CPU aansluitingen | 1x 4+4 pin |
| EPS aansluitingen | Niet gespecificeerd |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech Argus APS-620W
€ 49,99
SKU:
88882118
Brand
| psu_brand | Inter-Tech |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 115 - 230 V |
| Breedte | 150 mm |
| Gewicht | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 620 W |
| Certificatie | Geen |
| ATX versie | 2.31 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 4x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 4x |
| CPU aansluitingen | Ja |
| EPS aansluitingen | 1x 4+4 pins EPS, 1x 4 pins ATX |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |
Azza PSAZ-650W
€ 61,99
SKU:
PSAZ-650W
Brand
| psu_brand | Azza |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | Niet gespecificeerd |
| Ingangsspanning | 200 - 240 V |
| Breedte | 150 mm |
| Gewicht | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 650 W |
| Certificatie | 80 PLUS Bronze |
| ATX versie | Niet gespecificeerd |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 2x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 5x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | Ja (8 pin) |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |
be quiet! System Power 11 450W
€ 62,99
SKU:
BP009EU
Brand
| psu_brand | be quiet! |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Grijs |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | Niet gespecificeerd |
| Breedte | 150 mm |
| Gewicht | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 450 W |
| Certificatie | 80 PLUS Bronze |
| ATX versie | 2.92 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 1x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 5x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech BPS-850
€ 77,99
SKU:
88882242
Brand
| psu_brand | Inter-Tech |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 150 mm |
| Gewicht | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | 2.32 kg |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Modulair |
| Vermogen | 850 W |
| Certificatie | 80 PLUS Bronze |
| ATX versie | 3.10 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 0x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 6x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |
be quiet! System Power 11 650W
€ 79,99
SKU:
BP011EU
Brand
| psu_brand | be quiet! |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 150 mm |
| Gewicht | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 650 W |
| Certificatie | 80 PLUS Bronze |
| ATX versie | 3.10 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 1x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 5x |
| CPU aansluitingen | 1x 4+4 pin |
| EPS aansluitingen | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech Argus RGB-750W CM II
€ 80,99
SKU:
88882174
Brand
| psu_brand | Inter-Tech |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 14.00 cm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 150 mm |
| Gewicht | 160 mm |
| psu_specs_gewicht | 1.56 kg |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Modulair |
| Vermogen | 750 W |
| Certificatie | 80 PLUS Gold |
| ATX versie | 2.30 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 3x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 8x |
| CPU aansluitingen | 1x 4+4 pin |
| EPS aansluitingen | 0x |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |
Azza 850W Zwart
€ 128,99
SKU:
PSAZ-850G-3.0
Brand
| psu_brand | Azza |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 160 mm |
| Gewicht | 150 mm |
| psu_specs_gewicht | 2.68 kg |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Modulair |
| Vermogen | 850 W |
| Certificatie | 80 PLUS Gold |
| ATX versie | 2.92 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 3x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 6x |
| CPU aansluitingen | 2x 4+4 pin |
| EPS aansluitingen | 0x |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |












