MSI MAG FORGE 120A AIRFLOW
€ 87,99
MSI MAG FORGE 120A AIRFLOW
0 op winkel voorraad
1 op online voorraad
Beschrijving
De MSI MAG FORGE 120A AIRFLOW Behuizing is ontworpen voor PC-enthousiasten die op zoek zijn naar een stijlvolle en efficiënte oplossing.
Met zijn ATX-formaat, transparant paneel en geĂ¯nstalleerde 120mm-fans voor optimale koeling past deze behuizing perfect bij high-end gaming-systemen. Met een maximale CPU-koelerhoogte van 16 cm, een grafische kaartlengte tot 33 cm en een PSU-lengte tot 20 cm biedt deze behuizing ample ruimte voor krachtige hardware-onderdelen.
Specificaties
Brand
| case_brand | MSI |
|---|
Direct
| case_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 210 mm |
|---|---|
| Diepte | 411.6 mm |
| Hoogte | 498 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Ja |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 16 cm |
| Radiatorformaat boven | 240 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 240 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 33 cm |
| Maximale voedinggrootte | 20 cm |
Artikelnummer:
68963
Categorie: Behuizingen
Gerelateerde producten
Thermaltake Chassis Stand Kit for the Tower 300
€ 31,99
SKU:
AC-074-ON1NAN-A1
Brand
| case_brand | Thermaltake |
|---|
Direct
| case_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 145 mm |
|---|---|
| Diepte | 266 mm |
| Hoogte | 459 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | nvt |
| USB 2.X-aansluitingen | nvt |
| USB 3.X-aansluitingen | nvt |
| USB-C aansluitingen | nvt |
| Verlichting | nvt |
| Type behuizing | Overig |
| Zijraam | nvt |
| Maximale koelerhoogte | nvt |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | nvt |
| Maximale voedinggrootte | nvt |
Inter-Tech H-606
€ 60,99
SKU:
88881311
Brand
| case_brand | Inter-Tech |
|---|
Direct
| case_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 190 mm |
|---|---|
| Diepte | 390 mm |
| Hoogte | 405 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 15 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 32 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Antec VSK3000B-U3/U2
€ 65,99
SKU:
0-761345-92025-4
Brand
| case_brand | Antec |
|---|
Direct
| case_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 173 mm |
|---|---|
| Diepte | 393 mm |
| Hoogte | 365 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 1x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | Niet gespecificeerd |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | Niet gespecificeerd |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Azza Apollo 430 Zwart
€ 74,99
SKU:
CSAZ-430B-DF2
Brand
| case_brand | Azza |
|---|
Direct
| case_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 205 mm |
|---|---|
| Diepte | 420 mm |
| Hoogte | 480 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 15.5 cm |
| Radiatorformaat boven | 240 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 240 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 37 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Inter-Tech IT-502
€ 83,99
SKU:
88881234
Brand
| case_brand | Inter-Tech |
|---|
Direct
| case_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 340 mm |
|---|---|
| Diepte | 380 mm |
| Hoogte | 105 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 2x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 7 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 19.5 cm |
| Maximale voedinggrootte | TFX |
Sharkoon MS-Z1000 Black
€ 93,99
SKU:
4044951035090
Brand
| case_brand | Sharkoon |
|---|
Direct
| case_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 170 mm |
|---|---|
| Diepte | 425 mm |
| Hoogte | 362 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 13.5 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 36 cm |
| Maximale voedinggrootte | 16 cm |
Sharkoon TG4M RGB
€ 95,99
SKU:
4044951034840
Brand
| case_brand | Sharkoon |
|---|
Direct
| case_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 200 mm |
|---|---|
| Diepte | 455 mm |
| Hoogte | 430 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 16 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 37.5 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
be quiet! Pure Base 501 Airflow White
€ 95,99
SKU:
BG075
Brand
| case_brand | be quiet! |
|---|
Direct
| case_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 231 mm |
|---|---|
| Diepte | 450 mm |
| Hoogte | 463 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 17.8 cm |
| Radiatorformaat boven | 240 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 360 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 36.8 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |





