Apple iPhone 14 128GB 5G Wit
€ 647,99
Apple iPhone 14 128GB 5G Wit
Deze Apple iPhone 14 128GB 5G Wit smartphone is een mooie smartphone waarop je content ervaart en deelt. Van soepeltjes gamen en streamen tot lekker snel delen en downloaden.
Verbreed je blik met het 6.1 inch OLED scherm met een resolutie van 2532 x 1170 pixels.
Deze smartphone ligt prettig in de hand en heeft een lekker strak design.
Er zit geen oplader bij dit product, uiteraard kun je deze er wel bij aanschaffen.
Verzekering van ACTUA
Stel je hebt een nieuwe telefoon maar wat doe je als je telefoon wordt gestolen, beschadigd raakt of niet meer werkt buiten de fabrieksgarantie? Waar vind je een goede, betrouwbare en snelle reparateur? Met onze verzekering nemen wij jou al deze zorgen uit handen. Vraag in de winkel naar de voorwaarden.
Brand
| tel_brand | Apple |
|---|
Direct
| tel_direct_pickup | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 71.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.8 mm |
| Hoogte | 146.7 mm |
| Aansluiting | Wit |
| tel_kenmerken_aansluiting | Apple Lightning |
| Diagonaal | 6.1 inch |
| Resolutie | 2532 x 1170 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | iOS |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 16 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Gerelateerde producten
Samsung Galaxy Xcover 7 128GB G556 5G Zwart
Brand
| tel_brand | Samsung |
|---|
Direct
| tel_direct_pickup | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 80.1 mm |
|---|---|
| Dikte | 10.2 mm |
| Hoogte | 169 mm |
| Aansluiting | Zwart |
| tel_kenmerken_aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.6 inch |
| Resolutie | 2400 x 1080 pixels |
| Schermtype | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 14 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung G-556 Xcover 7 128GB zwart Enterprise
Brand
| tel_brand | Samsung |
|---|
Direct
| tel_direct_pickup | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 80.1 mm |
|---|---|
| Dikte | 10.2 mm |
| Hoogte | 169 mm |
| Aansluiting | Zwart |
| tel_kenmerken_aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.6 inch |
| Resolutie | 2400 x 1080 pixels |
| Schermtype | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 14 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Ruggear RG750
Brand
| tel_brand | Ruggear |
|---|
Direct
| tel_direct_pickup | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 66.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 24.5 mm |
| Hoogte | 136.5 mm |
| Aansluiting | Zwart |
| tel_kenmerken_aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 4 inch |
| Resolutie | 1136 x 640 pixels |
| Schermtype | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 12 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 4GB |
|---|
Apple iPhone 14 128GB 5G Blauw
Brand
| tel_brand | Apple |
|---|
Direct
| tel_direct_pickup | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 71.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.8 mm |
| Hoogte | 146.7 mm |
| Aansluiting | Blauw |
| tel_kenmerken_aansluiting | Apple Lightning |
| Diagonaal | 6.1 inch |
| Resolutie | 2532 x 1170 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | iOS |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 16 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung Galaxy S25 128GB S931 5G Lichtblauw
Brand
| tel_brand | Samsung |
|---|
Direct
| tel_direct_pickup | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 70.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.6 mm |
| Hoogte | 146.9 mm |
| Aansluiting | Lichtblauw |
| tel_kenmerken_aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.2 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy S25 256GB S931 5G Zilver
Brand
| tel_brand | Samsung |
|---|
Direct
| tel_direct_pickup | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 70.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.2 mm |
| Hoogte | 146.9 mm |
| Aansluiting | Zilver |
| tel_kenmerken_aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.2 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Apple iPhone 16 256GB 5G Roze
Brand
| tel_brand | Apple |
|---|
Direct
| tel_direct_pickup | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 71.6 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.8 mm |
| Hoogte | 147.6 mm |
| Aansluiting | Roze |
| tel_kenmerken_aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.1 inch |
| Resolutie | 2556 x 1179 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | iOS |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 18 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 8GB |
|---|
Samsung Galaxy S25 Ultra 256GB S938 5G Grijs
Brand
| tel_brand | Samsung |
|---|
Direct
| tel_direct_pickup | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.6 mm |
|---|---|
| Dikte | 8.2 mm |
| Hoogte | 162.8 mm |
| Aansluiting | Grijs |
| tel_kenmerken_aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.9 inch |
| Resolutie | 3120 x 1440 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|



