Samsung Galaxy S25 Ultra 256GB S938 5G Grijs
€ 962,99
Samsung Galaxy S25 Ultra 256GB S938 5G Grijs
De Samsung Galaxy S-serie staat al jaren bekend als de top van Samsung smartphones. De Samsung Galaxy S25-serie met de Samsung Galaxy S25, S25 Plus en S25 Ultra is daarop geen uitzondering. De Samsung Galaxy S25 Ultra combineert indrukwekkende specificaties met een strak ontwerp. Zo beschikt het toestel over vier hoogwaardige camera’s, een supersnelle processor speciaal ontwikkeld voor de S25-serie en een schitterend 6.9 inch AMOLED-scherm. Bovendien biedt de smartphone voldoende opslagruimte voor al je apps, foto’s en video’s. Met de stijlvolle Samsung Galaxy S25 Ultra 256GB S938 Grijs heb je altijd een toestel dat aan al je wensen voldoet.
Verbreed je blik met het 6.9 inch OLED scherm met een resolutie van 3120 x 1440 pixels.
Deze smartphone ligt prettig in de hand en heeft een lekker strak design.
Er zit geen oplader bij dit product, uiteraard kun je deze er wel bij aanschaffen.
Verzekering van ACTUA
Stel je hebt een nieuwe telefoon maar wat doe je als je telefoon wordt gestolen, beschadigd raakt of niet meer werkt buiten de fabrieksgarantie? Waar vind je een goede, betrouwbare en snelle reparateur? Met onze verzekering nemen wij jou al deze zorgen uit handen. Vraag in de winkel naar de voorwaarden.
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.6 mm |
|---|---|
| Dikte | 8.2 mm |
| Hoogte | 162.8 mm |
| Kleur | Grijs |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.9 inch |
| Resolutie | 3120 x 1440 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Gerelateerde producten
Samsung Galaxy A26 5G 128GB A266 Zwart
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.7 mm |
| Hoogte | 164 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 1080 x 2340 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung Galaxy Xcover 7 128GB G556 5G Zwart
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 80.1 mm |
|---|---|
| Dikte | 10.2 mm |
| Hoogte | 169 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.6 inch |
| Resolutie | 2400 x 1080 pixels |
| Schermtype | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 14 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung G-556 Xcover 7 128GB zwart Enterprise
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 80.1 mm |
|---|---|
| Dikte | 10.2 mm |
| Hoogte | 169 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.6 inch |
| Resolutie | 2400 x 1080 pixels |
| Schermtype | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 14 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung Galaxy Xcover 6 Pro 5G Zwart
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 79.9 mm |
|---|---|
| Dikte | 9.9 mm |
| Hoogte | 168.8 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.6 inch |
| Resolutie | 1080 x 2408 pixels |
| Schermtype | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 12 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung Galaxy Xcover 6 Pro 128GB Zwart Enterprise Edition
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 79.9 mm |
|---|---|
| Dikte | 9.9 mm |
| Hoogte | 168.8 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.6 inch |
| Resolutie | 2408 x 1080 pixels |
| Schermtype | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 12 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Fairphone 5 128GB Zwart
Brand
| Merk | Fairphone |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 75.83 mm |
|---|---|
| Dikte | 9.6 mm |
| Hoogte | 161.60 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.46 inch |
| Resolutie | 1224 x 2770 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 14 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung Galaxy S25 Ultra 512GB S938 5G Grijs
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.6 mm |
|---|---|
| Dikte | 8.6 mm |
| Hoogte | 162.8 mm |
| Kleur | Grijs |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.9 inch |
| Resolutie | 3120 x 1440 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 512GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|



