Samsung Galaxy Xcover 6 Pro 128GB Zwart Enterprise Edition
€ 343,99
Samsung Galaxy Xcover 6 Pro 128GB Zwart Enterprise Edition
Met de Samsung Galaxy XCover 6 Pro 128GB Zwart Enterprise Edition speelt Samsung in op de wensen van zakelijke klanten. Met een Enterprise editie smartphone zorg je voor up-to-date beveiliging van je bedrijf tegen mobiele dreigingen.
Deze telefoon is gemaakt voor jou als je niet over een krasje of deukje in wilt zitten. De Samsung Galaxy Xcover 6 Pro is ontworpen met een superstevig ontwerp waardoor hij goed tegen een stootje kan! Hierdoor gaat hij lekker lang mee, en gebruik je hem ook in extreme situaties zoals op een bouwterrein.
Hij heeft een IP68-certificering, dat is een soort diploma waarmee het toestel laat zien dat hij echt goed tegen water en stof kan. Onder het sterke pantser zit natuurlijk gewoon een handige smartphone, compleet met een mooi 6,6-inchdisplay en snelle hardware.
Leuke camera
Twee camera’s achterop het toestel zorgen ervoor dat je leuke foto’s maakt, ook in mindere omstandigheden. De primaire camera heeft 50 megapixels, hiermee kan je dus mooie foto’s maken. De ultragroothoeklens van 8 megapixels is erg handig voor het maken van foto’s van grote gebouwen of voor groepsfoto’s. Met de 13-megapixelsensor aan de voorkant van het toestel maak je leuke selfies.
Mooi scherm voor het kijken van films
De Samsung Galaxy Xcover 6 Pro heeft een ruim scherm waardoor het erg fijn is om een filmpje of serie te kijken op deze telefoon. Eindelijk is 4K ook op toestellen beschikbaar. De Samsung Galaxy Xcover 6 Pro is uitgerust met een 4K display wat prachtige beelden oplevert. Dankzij de stereo speakers in dit toestel ervaar jij het geluid nog beter. Zo merk je het verschil van geluid dat van links of rechts komt. Dit geeft een extra dimensie aan je films en series of aan de muziek die je direct van je toestel afspeelt.
Prima processor voor de dagelijkse taken
Onder de motorkap van deze Samsung Galaxy Xcover 6 Pro vind je een mid-range processor. Dit betekent dat het toestel krachtig genoeg is voor de alledaagse apps, zoals bijvoorbeeld whatsapp, mail en Facebook. Deze telefoon heeft een erg hoge verversingssnelheid. Hij heeft een beeld van 120Hz, wat voor vloeiende beelden zorgt.
Je kunt gebruikmaken van NFC met dit toestel.
Het delen van media gaat niet veel gemakkelijker dan hoe dat kan met NFC, gelukkig zit dit dan ook in Samsung Galaxy Xcover 6 Pro. Deze telefoon heeft ruimte voor twee simkaarten, zo kun je je werk- en privénummer in één toestel gebruiken. Ook is er nog ruimte voor een microSD-kaart waarmee je het geheugen uit kunt breiden tot 1 TB.
Foto’s en video’s maken onderwater
Deze smartphone heeft een IP certificering van IPX8, wat betekent dat je het ook onder water kunt gebruiken. Wil je graag foto’s en video’s maken onder water? Kies dan voor deze telefoon. Laat jij je toestel nog wel eens vallen? Met deze Samsung Galaxy Xcover 6 Pro is dat geen probleem. Hij voldoet namelijk aan de militaire standaard, waardoor hij wel tegen een stootje kan.
Er zit geen oplader bij dit product, uiteraard kun je deze er wel bij aanschaffen.
Verzekering van ACTUA
Stel je hebt een nieuwe telefoon maar wat doe je als je telefoon wordt gestolen, beschadigd raakt of niet meer werkt buiten de fabrieksgarantie? Waar vind je een goede, betrouwbare en snelle reparateur? Met onze verzekering nemen wij jou al deze zorgen uit handen. Vraag in de winkel naar de voorwaarden.
Brand
| tel_brand | Samsung |
|---|
Direct
| tel_direct_pickup | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 79.9 mm |
|---|---|
| Dikte | 9.9 mm |
| Hoogte | 168.8 mm |
| Aansluiting | Zwart |
| tel_kenmerken_aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.6 inch |
| Resolutie | 2408 x 1080 pixels |
| Schermtype | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 12 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Gerelateerde producten
Samsung Galaxy A26 5G 128GB A266 Zwart
Brand
| tel_brand | Samsung |
|---|
Direct
| tel_direct_pickup | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.7 mm |
| Hoogte | 164 mm |
| Aansluiting | Zwart |
| tel_kenmerken_aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 1080 x 2340 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung Galaxy A56 5G 128GB A566 Donkergrijs
Brand
| tel_brand | Samsung |
|---|
Direct
| tel_direct_pickup | Ja |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.4 mm |
| Hoogte | 162.2 mm |
| Aansluiting | Grijs |
| tel_kenmerken_aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 1080 x 2340 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 8GB |
|---|
Sonim XP5 Plus knobs (global)
Brand
| tel_brand | Sonim |
|---|
Direct
| tel_direct_pickup | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 65.9 mm |
|---|---|
| Dikte | Onbekend |
| Hoogte | 163.7 mm |
| Aansluiting | Zwart |
| tel_kenmerken_aansluiting | Onbekend |
| Diagonaal | 2.8 inch |
| Resolutie | Onbekend |
| Schermtype | Onbekend |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 11 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 0GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 2GB |
|---|
Fairphone 5 128GB Zwart
Brand
| tel_brand | Fairphone |
|---|
Direct
| tel_direct_pickup | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 75.83 mm |
|---|---|
| Dikte | 9.6 mm |
| Hoogte | 161.60 mm |
| Aansluiting | Zwart |
| tel_kenmerken_aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.46 inch |
| Resolutie | 1224 x 2770 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 14 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Apple iPhone 15 128GB 5G Zwart
Brand
| tel_brand | Apple |
|---|
Direct
| tel_direct_pickup | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 71.6 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.8 mm |
| Hoogte | 147.6 mm |
| Aansluiting | Zwart |
| tel_kenmerken_aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.1 inch |
| Resolutie | 2556 x 1179 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | iOS |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 17 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Apple iPhone 16 128GB 5G Wit
Brand
| tel_brand | Apple |
|---|
Direct
| tel_direct_pickup | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 71.6 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.8 mm |
| Hoogte | 147.6 mm |
| Aansluiting | Wit |
| tel_kenmerken_aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.1 inch |
| Resolutie | 2556 x 1179 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | iOS |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 18 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 8GB |
|---|
Samsung Galaxy S25 Ultra 512GB S938 5G Grijs
Brand
| tel_brand | Samsung |
|---|
Direct
| tel_direct_pickup | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.6 mm |
|---|---|
| Dikte | 8.6 mm |
| Hoogte | 162.8 mm |
| Aansluiting | Grijs |
| tel_kenmerken_aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.9 inch |
| Resolutie | 3120 x 1440 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 512GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Apple iPhone 16 Pro Max 256GB 5G Zwart
Brand
| tel_brand | Apple |
|---|
Direct
| tel_direct_pickup | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 76.6 mm |
|---|---|
| Dikte | 8.25 mm |
| Hoogte | 163 mm |
| Aansluiting | Zwart |
| tel_kenmerken_aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.9 inch |
| Resolutie | 2868 x 1320 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | iOS |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 18 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 8GB |
|---|




