Gigabyte AORUS GeForce RTX 5080 MASTER 16G
€ 1.587,99
Gigabyte AORUS GeForce RTX 5080 MASTER 16G
De NVIDIA RTX 5080 is een sterke grafische kaart uit de next-gen RTX-serie, ontworpen voor gamers en professionals die hoge prestaties eisen. Met geavanceerde architectuur, verbeterde ray tracing-capaciteiten en AI-gestuurde technologieën biedt de RTX 5080 een indrukwekkende grafische ervaring in 4K-resolutie en ondersteunt het realistische visualisaties en vloeiende frame rates. De kaart is uitgerust met een grote hoeveelheid VRAM, wat zorgt voor optimale prestaties in veeleisende toepassingen en games. Vergeleken met zijn voorgangers biedt de RTX 5080 snellere render tijden en efficiënter energieverbruik, waardoor het een uitstekende keuze is voor iedereen die het meeste uit hun gaming- en creatieve instellingen wil halen.
Brand
| gpu_brand | Gigabyte |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 16 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX5080 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 75 mm |
| gpu_specs_diepte | 360 mm |
| gpu_specs_hoogte | 149 mm |
| gpu_specs_sloten | 4x |
| gpu_specs_fans | 3x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 850 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 16 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.1b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Gerelateerde producten
MSI GeForce GT 710 2GD3H LP
Brand
| gpu_brand | MSI |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 2 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce GT 710 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 19 mm |
| gpu_specs_diepte | 146 mm |
| gpu_specs_hoogte | 69 mm |
| gpu_specs_sloten | 1x |
| gpu_specs_fans | 0x |
| gpu_specs_koeling | Passief |
| gpu_specs_psu | 300 W |
| gpu_specs_psuconnector | nvt |
Port
| gpu_port_dp | 0x |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 1x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 1.4a |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 1x |
Inno3D 710 Inno3D GT 2GB
Brand
| gpu_brand | Inno3D |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 2 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce GT 710 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 70 mm |
| gpu_specs_diepte | 140 mm |
| gpu_specs_hoogte | Niet gespecificeerd |
| gpu_specs_sloten | 1.5x |
| gpu_specs_fans | 0x |
| gpu_specs_koeling | Passief |
| gpu_specs_psu | 300 W |
| gpu_specs_psuconnector | Geen |
Port
| gpu_port_dp | 0x |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 1x |
| gpu_port_hdmi | 1x |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 1x |
PNY VCNRTXA400-SB Low Profile
Brand
| gpu_brand | PNY |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 4 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | RTX A400 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 68 mm |
| gpu_specs_diepte | 162 mm |
| gpu_specs_hoogte | LP |
| gpu_specs_sloten | 1x |
| gpu_specs_fans | 1x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 300 W |
| gpu_specs_psuconnector | Geen |
Port
| gpu_port_dp | 4x Mini DisplayPort 1.4 |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 0x |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
PNY T1000 VCNT1000-SB Low Profile
Brand
| gpu_brand | PNY |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 4 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | T1000 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | Niet gespecificeerd |
| gpu_specs_diepte | 155 mm |
| gpu_specs_hoogte | LP |
| gpu_specs_sloten | 1x |
| gpu_specs_fans | 1x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 300 W |
| gpu_specs_psuconnector | Geen |
Port
| gpu_port_dp | 4x Mini DisplayPort 1.4 |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 0x |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
PNY RTX A1000 8GB incl. Adapter
Brand
| gpu_brand | PNY |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 8 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | RTX A1000 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | Niet gespecificeerd |
| gpu_specs_diepte | Niet gespecificeerd |
| gpu_specs_hoogte | LP |
| gpu_specs_sloten | 1x |
| gpu_specs_fans | 1x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 350 W |
| gpu_specs_psuconnector | Geen |
Port
| gpu_port_dp | 4x Mini DisplayPort 1.4a |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 0x |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Gainward GeForce RTX 5070 Phoenix GS
Brand
| gpu_brand | Gainward |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 12 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX5070 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 133.10 mm |
| gpu_specs_diepte | 331.90 mm |
| gpu_specs_hoogte | 60 mm |
| gpu_specs_sloten | 3x |
| gpu_specs_fans | 3x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 650 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 16 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 2.1b |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.1 |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Gigabyte GeForce RTX 5080 WINDFORCE OC SFF 16G
Brand
| gpu_brand | Gigabyte |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 16 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX5080 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 50 mm |
| gpu_specs_diepte | 304 mm |
| gpu_specs_hoogte | 126 mm |
| gpu_specs_sloten | 2x |
| gpu_specs_fans | 3x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 850 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 16 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.1b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
MSI GeForce RTX5080 16G GAMING TRIO OC 16GB
Brand
| gpu_brand | MSI |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 16 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX5080 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 140 mm |
| gpu_specs_diepte | 338 mm |
| gpu_specs_hoogte | 50 mm |
| gpu_specs_sloten | 2.5x |
| gpu_specs_fans | 3x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 850 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 16 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 2.1b |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.1b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |








