Gigabyte GeForce RTX 5080 WINDFORCE OC SFF 16G
€ 1.378,99
Gigabyte GeForce RTX 5080 WINDFORCE OC SFF 16G
De NVIDIA RTX 5080 is een sterke grafische kaart uit de next-gen RTX-serie, ontworpen voor gamers en professionals die hoge prestaties eisen. Met geavanceerde architectuur, verbeterde ray tracing-capaciteiten en AI-gestuurde technologieën biedt de RTX 5080 een indrukwekkende grafische ervaring in 4K-resolutie en ondersteunt het realistische visualisaties en vloeiende frame rates. De kaart is uitgerust met een grote hoeveelheid VRAM, wat zorgt voor optimale prestaties in veeleisende toepassingen en games. Vergeleken met zijn voorgangers biedt de RTX 5080 snellere render tijden en efficiënter energieverbruik, waardoor het een uitstekende keuze is voor iedereen die het meeste uit hun gaming- en creatieve instellingen wil halen.
Brand
| gpu_brand | Gigabyte |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 16 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX5080 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 50 mm |
| gpu_specs_diepte | 304 mm |
| gpu_specs_hoogte | 126 mm |
| gpu_specs_sloten | 2x |
| gpu_specs_fans | 3x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 850 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 16 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.1b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Gerelateerde producten
Asus GeForce GT 710 2GB GDDR5 EVO Low Profile
Brand
| gpu_brand | Asus |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 2 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce GT 710 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 170 mm |
| gpu_specs_diepte | 39 mm |
| gpu_specs_hoogte | 69 mm |
| gpu_specs_sloten | 2x |
| gpu_specs_fans | 0x |
| gpu_specs_koeling | Passief |
| gpu_specs_psu | 300 W |
| gpu_specs_psuconnector | Geen |
Port
| gpu_port_dp | 0x |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 1x DVI-D |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 1.4b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 1x D-Sub |
Inno3D Geforce GT 1030 2GB GDDR5 LP
Brand
| gpu_brand | Inno3D |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Ja |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 2 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce GT 1030 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 40 mm |
| gpu_specs_diepte | 167 mm |
| gpu_specs_hoogte | 55 mm |
| gpu_specs_sloten | 2x |
| gpu_specs_fans | 0x |
| gpu_specs_koeling | Passief |
| gpu_specs_psu | 300 W |
| gpu_specs_psuconnector | nvt |
Port
| gpu_port_dp | 0x |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 1x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.0b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
MSI GeForce RTX 5060 8G VENTUS 2X OC
Brand
| gpu_brand | MSI |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 8 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX 5060 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 120 mm |
| gpu_specs_diepte | 197 mm |
| gpu_specs_hoogte | 41 mm |
| gpu_specs_sloten | 2x |
| gpu_specs_fans | 2x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 600 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 8 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.1b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
PNY RTX A1000 Low Profile
Brand
| gpu_brand | PNY |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 8 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | RTX A1000 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | Niet gespecificeerd |
| gpu_specs_diepte | Niet gespecificeerd |
| gpu_specs_hoogte | LP |
| gpu_specs_sloten | 1x |
| gpu_specs_fans | 1x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 350 W |
| gpu_specs_psuconnector | Niet gespecificeerd |
Port
| gpu_port_dp | 4x Mini DisplayPort 1.4a |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 0x |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Asus Prime GeForce RTX 5070 12GB GDDR7 OC Edition
Brand
| gpu_brand | Asus |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 12 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX5070 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 50 mm |
| gpu_specs_diepte | 304 mm |
| gpu_specs_hoogte | 126 mm |
| gpu_specs_sloten | 3x |
| gpu_specs_fans | 3x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 750 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 16 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.1b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Asus TUF Gaming GeForce RTX 5070 12GB GDDR7 OC Edition
Brand
| gpu_brand | Asus |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 12 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX5070 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 329 mm |
| gpu_specs_diepte | 62.50 mm |
| gpu_specs_hoogte | 140 mm |
| gpu_specs_sloten | 4x |
| gpu_specs_fans | 3x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 750 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 16 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 2x HDMI 2.1b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Gigabyte GeForce RTX 5080 AERO OC SFF 16G
Brand
| gpu_brand | Gigabyte |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 16 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX5080 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 50 mm |
| gpu_specs_diepte | 304 mm |
| gpu_specs_hoogte | 126 mm |
| gpu_specs_sloten | 2x |
| gpu_specs_fans | 3x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 850 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 16 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.1b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Asus TUF Gaming GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 OC Edition
Brand
| gpu_brand | Asus |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 16 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX5080 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 72 mm |
| gpu_specs_diepte | 348 mm |
| gpu_specs_hoogte | 146 mm |
| gpu_specs_sloten | 4x |
| gpu_specs_fans | 3x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 850 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 16 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 2x HDMI 2.1b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |








