Asus Dual GeForce RTX 3050 OC Edition
€ 236,99
Asus Dual GeForce RTX 3050 OC Edition
0 op winkel voorraad
103 op online voorraad
Beschrijving
De Asus Dual GeForce RTX 3050 OC Edition is een instapmodel grafische kaart die de nieuwere Ampere-architectuur van NVIDIA gebruikt. Met ondersteuning voor ray tracing en AI-mogelijkheden biedt de RTX 3050 gamers een goede balans tussen prestaties en prijs. De kaart is ontworpen voor 1080p gaming en heeft 6 GB GDDR6 geheugen. Overall is het een goede keuze voor budgetbewuste gamers die op zoek zijn naar moderne functies en solide prestaties.
Let bij het kopen op de grootte van de videokaart.
Specificaties
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 6 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce RTX 3050 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 201 mm |
| Hoogte | 37 mm |
| Benutte sloten | 1x |
| Aantal ventilatoren | 2x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 550 W |
| Benodigde kabel | nvt |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 1x DisplayPort 1.4 |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 1x |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 2.1 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Artikelnummer:
66121
Categorie: GPU
Gerelateerde producten
MSI GeForce GT 710 2GD3H LP
€ 71,99
SKU:
V809-2000R
Brand
| Merk | MSI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 2 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce GT 710 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 19 mm |
| Diepte | 146 mm |
| Hoogte | 69 mm |
| Benutte sloten | 1x |
| Aantal ventilatoren | 0x |
| Soort koeling | Passief |
| Benodigde voeding | 300 W |
| Benodigde kabel | nvt |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 1x |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 1.4a |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 1x |
Inno3D 710 Inno3D GT 2GB
€ 71,99
SKU:
67239
Brand
| Merk | Inno3D |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 2 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce GT 710 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 70 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Hoogte | Niet gespecificeerd |
| Benutte sloten | 1.5x |
| Aantal ventilatoren | 0x |
| Soort koeling | Passief |
| Benodigde voeding | 300 W |
| Benodigde kabel | Geen |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 1x |
| HDMI aansluitingen | 1x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 1x |
Asus Nvidia GeForce GT1030-SL-2G-BRK LP
€ 113,99
SKU:
54746
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 2 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce GT 1030 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 69 mm |
| Diepte | 173 mm |
| Hoogte | 69 mm |
| Benutte sloten | 2x |
| Aantal ventilatoren | 0x |
| Soort koeling | Passief |
| Benodigde voeding | 350 W |
| Benodigde kabel | Geen |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 1x DVI-D |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 2.0b |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
PNY RTX A400 4GB incl. Adapter
€ 226,99
SKU:
67248
Brand
| Merk | PNY |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 4 GB |
|---|---|
| Grafische chip | RTX A400 |
| Chipfabrikant | AMD |
| Breedte | 68 mm |
| Diepte | 162 mm |
| Hoogte | LP |
| Benutte sloten | 1x |
| Aantal ventilatoren | 1x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 350 W |
| Benodigde kabel | Geen |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 4x Mini DisplayPort 1.4 |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 0x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Gigabyte RX 7600 Gaming OC 8G
€ 348,99
SKU:
65124
Brand
| Merk | Gigabyte |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 8 GB |
|---|---|
| Grafische chip | Radeon RX 7600 |
| Chipfabrikant | AMD |
| Breedte | 115 mm |
| Diepte | 287 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Benutte sloten | 2x |
| Aantal ventilatoren | 3x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 550 W |
| Benodigde kabel | 1x 8 pin |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 2x DisplayPort 1.4 |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 2x HDMI 2.1 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
PNY RTX A1000 8GB incl. Adapter
€ 521,99
SKU:
67246
Brand
| Merk | PNY |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 8 GB |
|---|---|
| Grafische chip | RTX A1000 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | Niet gespecificeerd |
| Diepte | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | LP |
| Benutte sloten | 1x |
| Aantal ventilatoren | 1x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 350 W |
| Benodigde kabel | Geen |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 4x Mini DisplayPort 1.4a |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 0x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
MSI GeForce RTX5070 VENTUS 2X OC 12GB
€ 658,99
SKU:
67806
Brand
| Merk | MSI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 12 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce RTX5070 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 126 mm |
| Diepte | 236 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Benutte sloten | 2.5x |
| Aantal ventilatoren | 2x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 650 W |
| Benodigde kabel | 1x 16 pin |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 3x DisplayPort 2.1b |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 2.1b |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
MSI GeForce RTX5070Ti VENTUS 3X OC 16GB
€ 1.019,99
SKU:
67834
Brand
| Merk | MSI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 16 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce RTX5070Ti |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 49 mm |
| Diepte | 303 mm |
| Hoogte | 121 mm |
| Benutte sloten | 3x |
| Aantal ventilatoren | 3x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 750 W |
| Benodigde kabel | 1x 16 pin |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 2.1b |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |




