Asus Nvidia GeForce GT1030-SL-2G-BRK LP
€ 113,99
Asus Nvidia GeForce GT1030-SL-2G-BRK LP
0 op winkel voorraad
26 op online voorraad
Beschrijving
De Asus Nvidia GeForce GT1030-SL-2G-BRK LP is een instapniveau grafische kaart die geschikt is voor basis gaming en voor multimedia taken. De kaart biedt redelijke prestaties voor een lage prijs en is compact van formaat, wat handig is voor systemen met beperkte ruimte. Het is een goede keuze voor gebruikers die geen zware gaming of grafische taken uitvoeren en op zoek zijn naar een betaalbare oplossing.
Specificaties
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 2 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce GT 1030 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 69 mm |
| Diepte | 173 mm |
| Hoogte | 69 mm |
| Benutte sloten | 2x |
| Aantal ventilatoren | 0x |
| Soort koeling | Passief |
| Benodigde voeding | 350 W |
| Benodigde kabel | Geen |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 1x DVI-D |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 2.0b |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Artikelnummer:
54746
Categorie: GPU
Gerelateerde producten
MSI GeForce GT 710 2GD3H LP
€ 71,99
SKU:
V809-2000R
Brand
| Merk | MSI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 2 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce GT 710 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 19 mm |
| Diepte | 146 mm |
| Hoogte | 69 mm |
| Benutte sloten | 1x |
| Aantal ventilatoren | 0x |
| Soort koeling | Passief |
| Benodigde voeding | 300 W |
| Benodigde kabel | nvt |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 1x |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 1.4a |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 1x |
PNY VCNRTXA400-SB Low Profile
€ 175,99
SKU:
67247
Brand
| Merk | PNY |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 4 GB |
|---|---|
| Grafische chip | RTX A400 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 68 mm |
| Diepte | 162 mm |
| Hoogte | LP |
| Benutte sloten | 1x |
| Aantal ventilatoren | 1x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 300 W |
| Benodigde kabel | Geen |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 4x Mini DisplayPort 1.4 |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 0x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
MSI GeForce RTX 5060 8G VENTUS 2X OC
€ 382,99
SKU:
V537-002R
Brand
| Merk | MSI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 8 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce RTX 5060 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 197 mm |
| Hoogte | 41 mm |
| Benutte sloten | 2x |
| Aantal ventilatoren | 2x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 600 W |
| Benodigde kabel | 1x 8 pin |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 2.1b |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
PNY RTX A1000 Low Profile
€ 458,99
SKU:
67245
Brand
| Merk | PNY |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 8 GB |
|---|---|
| Grafische chip | RTX A1000 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | Niet gespecificeerd |
| Diepte | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | LP |
| Benutte sloten | 1x |
| Aantal ventilatoren | 1x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 350 W |
| Benodigde kabel | Niet gespecificeerd |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 4x Mini DisplayPort 1.4a |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 0x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Gainward GeForce RTX 5070 Phoenix GS
€ 697,99
SKU:
67815
Brand
| Merk | Gainward |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 12 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce RTX5070 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 133.10 mm |
| Diepte | 331.90 mm |
| Hoogte | 60 mm |
| Benutte sloten | 3x |
| Aantal ventilatoren | 3x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 650 W |
| Benodigde kabel | 1x 16 pin |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 3x DisplayPort 2.1b |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 2.1 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Gigabyte GeForce RTX 5070 GAMING OC 12G
€ 718,99
SKU:
67819
Brand
| Merk | Gigabyte |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 12 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce RTX5070 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 56 mm |
| Diepte | 327 mm |
| Hoogte | 132 mm |
| Benutte sloten | 2.5x |
| Aantal ventilatoren | 3x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 750 W |
| Benodigde kabel | 1x 16 pin |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 3x DisplayPort 2.1a |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 2.1b |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Gigabyte GeForce RTX 5070 Ti WINDFORCE OC SFF 16G
€ 1.012,99
SKU:
67846
Brand
| Merk | Gigabyte |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 16 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce RTX5070Ti |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 126 mm |
| Diepte | 304 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Benutte sloten | 3x |
| Aantal ventilatoren | 3x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 750 W |
| Benodigde kabel | 1x 16 pin |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 2.1b |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Asus TUF Gaming GeForce RTX 5070 Ti 16GB GDDR7 OC Edition
€ 1.196,99
SKU:
67689
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 16 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce RTX5070Ti |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 62.5 mm |
| Diepte | 329 mm |
| Hoogte | 140 mm |
| Benutte sloten | 4x |
| Aantal ventilatoren | 3x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 850 W |
| Benodigde kabel | 1x 16 pin |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 2x HDMI 2.1b |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |





