MSI PRO MP272PMG Zwart
€ 140,99
MSI PRO MP272PMG Zwart
0 op winkel voorraad
52 op online voorraad
Beschrijving
De MSI PRO MP272PMG monitor is de perfecte keuze voor iedereen die productiviteit en comfort wil combineren. Met een ruim 27-inch scherm, scherpe Full HD-resolutie en nauwkeurige kleurweergave werk je efficiënter en prettiger, zowel thuis als op kantoor. Dankzij het ergonomische ontwerp stel je de monitor eenvoudig af op jouw ideale werkhouding.
Bij The Glitch staat kwaliteit centraal. Daarom kies je met deze MSI-monitor voor betrouwbaarheid en moderne technologie in één. Ideaal voor multitasking, zakelijke toepassingen en dagelijks gebruik. Upgrade je werkplek met de MSI PRO MP272PMG en ervaar het verschil in prestaties en gebruiksgemak.
Specificaties
Brand
| Merk | MSI |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 27.0 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Curved scherm | Nee |
| Refreshrate | 120 Hz |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Responstijd | 4 ms |
| Type paneel | IPS |
Energie
| Energiegebruik (standby) | 0.5 W |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | 20 W |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Ja |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 1x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 1x |
| Bevat USB Hub | Ja |
Artikelnummer:
PRO-MP272PMG
Categorie: Monitoren
Gerelateerde producten
Philips 1000-serie 27E2N1110/00 Zwart
€ 100,99
SKU:
27E2N1110/00
Brand
| Merk | Philips |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 27.0 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Curved scherm | Nee |
| Refreshrate | 120 Hz |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Responstijd | 4 ms |
| Type paneel | IPS |
Energie
| Energiegebruik (standby) | Niet gespecificeerd |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | 15.6 W |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Nee |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 0x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 1x |
| Bevat USB Hub | Nee |
Samsung Essential S40GD (D400G) Zwart
€ 144,99
SKU:
68053
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Ja |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 24.0 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Curved scherm | Nee |
| Refreshrate | 100 Hz |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Responstijd | 5 ms |
| Type paneel | IPS |
Energie
| Energiegebruik (standby) | 0.5 W |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | 12 W |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Ja |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 1x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 2x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 0x |
| Bevat USB Hub | Ja |
Acer EH273 Zwart
€ 146,99
SKU:
UM.HE3EE.012
Brand
| Merk | Acer |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 27.0 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Curved scherm | Nee |
| Refreshrate | 75 Hz |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Responstijd | 4 ms |
| Type paneel | LCD |
Energie
| Energiegebruik (standby) | 0.4 W |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | 32 W |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Nee |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 0x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 1x |
| Bevat USB Hub | Nee |
HP Omen 27 (780F9E9) Zwart
€ 147,99
SKU:
780F9E9
Brand
| Merk | HP |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 27.0 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Curved scherm | Nee |
| Refreshrate | 165 Hz |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Responstijd | 1 ms |
| Type paneel | IPS |
Energie
| Energiegebruik (standby) | 0.5 W |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | 45 W |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Ja |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 1x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 2x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 0x |
| Bevat USB Hub | Nee |
MSI MP341CQ Curved
€ 212,99
SKU:
PRO-MP341CQ
Brand
| Merk | MSI |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Ja |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 34.0 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 21:9 |
| Curved scherm | Ja |
| Refreshrate | 100 Hz |
| Resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Responstijd | 1 ms |
| Type paneel | VA |
Energie
| Energiegebruik (standby) | Niet gespecificeerd |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | Niet gespecificeerd |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Nee |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 1x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 2x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 0x |
| Bevat USB Hub | Nee |
HP E24mv G4 (169L0AA) Zilver, Zwart
€ 238,99
SKU:
169L0AA
Brand
| Merk | HP |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 23.8 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Curved scherm | Nee |
| Refreshrate | 60 Hz |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Responstijd | 5 ms |
| Type paneel | IPS |
Energie
| Energiegebruik (standby) | 0.5 W |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | 28 W |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Ja |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 1x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | Ja |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 1x |
| Bevat USB Hub | Ja |
LG 37U730SA-W Wit
€ 427,99
SKU:
37U730SA-W.AEU
Brand
| Merk | LG |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 37.0 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Curved scherm | Nee |
| Refreshrate | 60 Hz |
| Resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Responstijd | 5 ms |
| Type paneel | IPS |
Energie
| Energiegebruik (standby) | 0.5 W |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | 40.5 W |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Ja |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 0x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 2x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 0x |
| Bevat USB Hub | Ja |
Iiyama ProLite T2755MSC-B1 TOUCH Zwart
€ 499,99
SKU:
T2755MSC-B1
Brand
| Merk | Iiyama |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 27.0 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Curved scherm | Nee |
| Refreshrate | 60 Hz |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Responstijd | 5 ms |
| Type paneel | IPS |
Energie
| Energiegebruik (standby) | 1.5 W |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | 30 W |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Nee |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 1x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 0x |
| Bevat USB Hub | Ja |




