14.8 cm
Enig resultaat
Fractal Design Design Core 1100
€ 62,99
SKU:
FD-CA-CORE-1100-BL
Brand
| case_brand | Fractal Design |
|---|
Direct
| case_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 175 mm |
|---|---|
| Diepte | 410 mm |
| Hoogte | 358 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 1x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 14.8 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 35 cm |
| Maximale voedinggrootte | 18.5 cm |