16.5 cm
Enig resultaat
Antec NX 410 Black
€ 81,99
SKU:
63833
Brand
| Merk | Antec |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 210 mm |
|---|---|
| Diepte | 390 mm |
| Hoogte | 485 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 2x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Ja |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 16.8 cm |
| Radiatorformaat boven | 280 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 420 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 33.5 cm |
| Maximale voedinggrootte | 16.5 cm |