22.5 cm
Toont alle 2 resultatenGesorteerd op prijs: laag naar hoog
Antec CX800 ARGB_B
€ 69,99
SKU:
67287
Brand
| Merk | Antec |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 302 mm |
|---|---|
| Diepte | 435 mm |
| Hoogte | 390 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 1x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 17.5 cm |
| Radiatorformaat boven | 360 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 240 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 41 cm |
| Maximale voedinggrootte | 22.5 cm |
Antec CX800 Wood ARGB_B
€ 83,99
SKU:
66847
Brand
| Merk | Antec |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 302 mm |
|---|---|
| Diepte | 435 mm |
| Hoogte | 390 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 17.5 cm |
| Radiatorformaat boven | 360 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 240 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 41 cm |
| Maximale voedinggrootte | 22.5 cm |