DELL
Toont alle 8 resultatenGesorteerd op prijs: laag naar hoog
Dell SE2425HM Zwart
€ 92,99
SKU:
DELL-SE2425HM
Brand
| Merk | Dell |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 23.8 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Curved scherm | Nee |
| Refreshrate | 100 Hz |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Responstijd | 8 ms |
| Type paneel | IPS |
Energie
| Energiegebruik (standby) | 0.3 W |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | 12.8 W |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Nee |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 0x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 1x |
| Bevat USB Hub | Nee |
Dell Pro E2725HM Zwart
€ 147,99
SKU:
DELL-E2725HM
Brand
| Merk | Dell |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 27.0 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Curved scherm | Nee |
| Refreshrate | 100 Hz |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Responstijd | 8 ms |
| Type paneel | IPS |
Energie
| Energiegebruik (standby) | 0.3 W |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | 28 W |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Nee |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 1x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 0x |
| Bevat USB Hub | Nee |
Dell 15 DC15250 – 79N4M
€ 549,99
SKU:
79N4M
Brand
| Merk | DELL |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Aansl
| USB 2.x aansluitingen | 1x |
|---|---|
| USB 3.x aansluitingen | 1x |
| HDMI aansluiting | Ja |
| Thunderbolt aansluiting | 0x |
| USB Type-C aansluiting | Ja |
| Microfoon aansluiting | Ja |
| Webcam | Ja |
| Webcam type | Niet gespecificeerd |
| Kaartlezer aanwezig | Ja |
Scherm
| Matte finish | Ja |
|---|---|
| Refreshrate | Niet gespecificeerd |
| Diagonaal | 15.6 inch |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Type paneel | IPS |
Os
| Geleverd met besturingssoftware | Ja |
|---|---|
| Besturingssoftware | Windows 11 Home |
Netwerk
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Ethernet/LAN | 0x |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| SSD interface | NVMe M.2 |
|---|---|
| Opslagtype | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
Processor
| Aantal cores | 6 |
|---|---|
| Aantal threads | 8 |
| Fabrikant | Intel |
| Familie | Intel Core i3 |
| Type | 100U |
Tobo
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
|---|---|
| Nummeriek pad | Ja |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbordverlichting | Nee |
| Vingerafdrukscanner | Nee |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Nieuw |
|---|---|
| Nieuwstaat | Ja |
| Refurbished | Nee |
Gpu
| Grafische chip | Intel UHD Graphics |
|---|---|
| Grafisch geheugen | Shared |
Ram
| Aantal DDR modules | 1x 8 GB |
|---|---|
| Geheugencapaciteit | 8 GB |
| Geheugenlayout | 2 slots |
| Geheugentype | DDR4 |
DELL Inspiron I3530-5623BLKDX#NL
€ 679,99
SKU:
68363
Brand
| Merk | DELL |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Aansl
| USB 2.x aansluitingen | 1x |
|---|---|
| USB 3.x aansluitingen | 1x |
| HDMI aansluiting | Ja |
| Thunderbolt aansluiting | 0x |
| USB Type-C aansluiting | 1x |
| Microfoon aansluiting | Ja |
| Webcam | Ja |
| Webcam type | 720p |
| Kaartlezer aanwezig | Ja |
Scherm
| Matte finish | Ja |
|---|---|
| Refreshrate | 60 Hz |
| Diagonaal | 15.6 inch |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Type paneel | Niet gespecificeerd |
Os
| Geleverd met besturingssoftware | Ja |
|---|---|
| Besturingssoftware | Windows 11 Home |
Netwerk
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Ethernet/LAN | 0x |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| SSD interface | NVMe M.2 |
|---|---|
| Opslagtype | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
Processor
| Aantal cores | 10 |
|---|---|
| Aantal threads | 12 |
| Fabrikant | Intel |
| Familie | Intel Core i5 |
| Type | i5-1334U |
Tobo
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
|---|---|
| Nummeriek pad | Ja |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbordverlichting | Nee |
| Vingerafdrukscanner | Nee |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Nieuw |
|---|---|
| Nieuwstaat | Ja |
| Refurbished | Nee |
Gpu
| Grafische chip | Intel Iris Xe |
|---|---|
| Grafisch geheugen | Shared |
Ram
| Aantal DDR modules | Niet gespecificeerd |
|---|---|
| Geheugencapaciteit | 8 GB |
| Geheugenlayout | 2 slots |
| Geheugentype | DDR4 |
DELL Inspiron I3530-5623BLKDX_16GB TOUCH
€ 709,99
SKU:
68617
Brand
| Merk | DELL |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Aansl
| USB 2.x aansluitingen | 1x |
|---|---|
| USB 3.x aansluitingen | 1x |
| HDMI aansluiting | Ja |
| Thunderbolt aansluiting | 0x |
| USB Type-C aansluiting | Ja |
| Microfoon aansluiting | Ja |
| Webcam | Ja |
| Webcam type | 720p |
| Kaartlezer aanwezig | Ja |
Scherm
| Matte finish | Ja |
|---|---|
| Refreshrate | 60 Hz |
| Diagonaal | 15.6 inch |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Type paneel | Niet gespecificeerd |
Os
| Geleverd met besturingssoftware | Ja |
|---|---|
| Besturingssoftware | Windows 11 Home |
Netwerk
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Ethernet/LAN | 0x |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| SSD interface | NVMe M.2 |
|---|---|
| Opslagtype | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
Processor
| Aantal cores | 10 |
|---|---|
| Aantal threads | 12 |
| Fabrikant | Intel |
| Familie | Intel Core i5 |
| Type | i5-1334U |
Tobo
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
|---|---|
| Nummeriek pad | Ja |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbordverlichting | Nee |
| Vingerafdrukscanner | Nee |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Nieuw |
|---|---|
| Nieuwstaat | Ja |
| Refurbished | Nee |
Gpu
| Grafische chip | Intel Iris Xe |
|---|---|
| Grafisch geheugen | Shared |
Ram
| Aantal DDR modules | Niet gespecificeerd |
|---|---|
| Geheugencapaciteit | 16 GB |
| Geheugenlayout | 2 slots |
| Geheugentype | DDR4 |
Dell 16 7640 Touch
€ 1.229,99
SKU:
USEICHBTS7640HCRH
Brand
| Merk | DELL |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Aansl
| USB 2.x aansluitingen | 0x |
|---|---|
| USB 3.x aansluitingen | 2x |
| HDMI aansluiting | Ja |
| Thunderbolt aansluiting | Ja |
| USB Type-C aansluiting | Ja |
| Microfoon aansluiting | Ja |
| Webcam | Ja |
| Webcam type | Niet gespecificeerd |
| Kaartlezer aanwezig | Ja |
Scherm
| Matte finish | Ja |
|---|---|
| Refreshrate | Niet gespecificeerd |
| Diagonaal | 16.0 inch |
| Resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Type paneel | IPS |
Os
| Geleverd met besturingssoftware | Ja |
|---|---|
| Besturingssoftware | Windows 11 Home |
Netwerk
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Ethernet/LAN | 0x |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| SSD interface | NVMe M.2 |
|---|---|
| Opslagtype | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
Processor
| Aantal cores | 16 |
|---|---|
| Aantal threads | 22 |
| Fabrikant | Intel |
| Familie | Intel Core Ultra 9 |
| Type | 185H |
Tobo
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
|---|---|
| Nummeriek pad | Nee |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbordverlichting | Ja |
| Vingerafdrukscanner | Ja |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Nieuw |
|---|---|
| Nieuwstaat | Ja |
| Refurbished | Nee |
Gpu
| Grafische chip | Intel Arc graphics |
|---|---|
| Grafisch geheugen | Shared |
Ram
| Aantal DDR modules | Onboard |
|---|---|
| Geheugencapaciteit | 16 GB |
| Geheugenlayout | Geen uitbreiding mogelijk |
| Geheugentype | DDR5 |