Microsoft
Enig resultaat
Microsoft Surface Go 2 64GB Zilver
€ 289,99
SKU:
OUT-STZ-00003
Brand
| Merk | Microsoft |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 175 mm |
|---|---|
| Dikte | 8.3 mm |
| Lengte | 245 mm |
| Kleur | Zilver |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.0 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 64GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | Intel Pentium Gold 4425Y |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 4GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 10.5 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 1920 x 1280 pixels |
| Paneel | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Windows 10 Pro |
|---|