OnePlus
Toont alle 3 resultatenGesorteerd op prijs: laag naar hoog
OnePlus 15R 512GB Zwart
€ 659,99
SKU:
15007
Brand
| Merk | OnePlus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.04 mm |
|---|---|
| Dikte | 8.3 mm |
| Hoogte | 163.41 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.83 inch |
| Resolutie | 2800 x 1272 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 16 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 512GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
OnePlus 15 256GB Zwart
€ 859,99
SKU:
15004
Brand
| Merk | OnePlus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 76.67 mm |
|---|---|
| Dikte | 8.2 mm |
| Hoogte | 161.42 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.78 inch |
| Resolutie | 2772 x 1272 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 16 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
OnePlus 15 512GB Zwart
€ 949,99
SKU:
15005
Brand
| Merk | OnePlus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 76.67 mm |
|---|---|
| Dikte | 8.2 mm |
| Hoogte | 161.42 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.78 inch |
| Resolutie | 2772 x 1272 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 16 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 512GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 16GB |
|---|