Ruggear
Enig resultaat
Ruggear RG750
€ 489,99
SKU:
14158
Brand
| Merk | Ruggear |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 66.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 24.5 mm |
| Hoogte | 136.5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 4 inch |
| Resolutie | 1136 x 640 pixels |
| Schermtype | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 12 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 4GB |
|---|