Samsung
Resultaat 27–52 van de 146 resultaten wordt getoondGesorteerd op prijs: laag naar hoog
Samsung Essential S40GD (D400G) Zwart
€ 144,99
SKU:
68053
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Ja |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 24.0 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Curved scherm | Nee |
| Refreshrate | 100 Hz |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Responstijd | 5 ms |
| Type paneel | IPS |
Energie
| Energiegebruik (standby) | 0.5 W |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | 12 W |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Ja |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 1x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 2x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 0x |
| Bevat USB Hub | Ja |
Samsung Galaxy A16 128GB A165 Zwart
€ 145,99
SKU:
14543
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.9 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.9 mm |
| Hoogte | 164.4 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 1080 x 2340 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 14 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 4GB |
|---|
Samsung Galaxy Tab A11 WiFi 4GB 64GB Grijs
€ 160,99
SKU:
14834
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 124.7 mm |
|---|---|
| Dikte | 8 mm |
| Lengte | 211 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ac |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 64GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | MediaTek Helio G99 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 4GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 8.7 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 1340 x 800 pixels |
| Paneel | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android 15 of hoger |
|---|
Samsung Galaxy A17 4G 128GB Lichtblauw
€ 165,99
SKU:
14814
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.9 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.5 mm |
| Hoogte | 164.4 mm |
| Kleur | Lichtblauw |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 4GB |
|---|
Samsung Galaxy A17 4G 128GB Zwart
€ 165,99
SKU:
14822
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 79.9 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.5 mm |
| Hoogte | 164.4 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 4GB |
|---|
Samsung Galaxy A17 5G 128GB Zwart
€ 198,99
SKU:
14744
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Ja |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.9 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.5 mm |
| Hoogte | 164.4 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 4GB |
|---|
Samsung Galaxy A17 5G 128GB Grijs
€ 198,99
SKU:
14745
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 79.9 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.5 mm |
| Hoogte | 164.4 mm |
| Kleur | Grijs |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 4GB |
|---|
Samsung Galaxy A17 5G 128GB Blauw
€ 198,99
SKU:
14746
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.9 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.5 mm |
| Hoogte | 164.4 mm |
| Kleur | Blauw |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 4GB |
|---|
Samsung Galaxy Tab A11 WiFi 4G 64GB Grijs
€ 207,99
SKU:
14922
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 124.7 mm |
|---|---|
| Dikte | 8 mm |
| Lengte | 211 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Ja |
| Wifi | 802.11ac |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 64GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | MediaTek Helio G99 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 4GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 8.7 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 1340 x 800 pixels |
| Paneel | LCD |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 15 of hoger |
|---|
Samsung ViewFinity S7 S70D
€ 216,99
SKU:
67457
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 27.0 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Curved scherm | Nee |
| Refreshrate | 60 Hz |
| Resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Responstijd | 5 ms |
| Type paneel | IPS |
Energie
| Energiegebruik (standby) | 0.5 W |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | 23 W |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Nee |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 1x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 0x |
| Bevat USB Hub | Nee |
Samsung S32CG554EU Curved Zwart
€ 222,99
SKU:
LS32CG554EUXEN
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 32.0 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Curved scherm | Ja |
| Refreshrate | 165 Hz |
| Resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Responstijd | 1 ms |
| Type paneel | VA |
Energie
| Energiegebruik (standby) | 0.5 W |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | 33.2 W |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Nee |
|---|---|
| VESA montage | 75 x 75 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 1x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 0x |
| Bevat USB Hub | Nee |
Samsung Galaxy A26 5G 128GB A266 Zwart
€ 233,99
SKU:
14635
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.7 mm |
| Hoogte | 164 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 1080 x 2340 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung Galaxy Tab A11 Plus WiFi 6GB/128GB Grijs
€ 247,99
SKU:
14894
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Ja |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 168.7 mm |
|---|---|
| Dikte | 6.9 mm |
| Lengte | 257.1 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ac |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | MediaTek MT8775 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 11.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Paneel | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android 16 of hoger |
|---|
Samsung U32J590UQP Zwart
€ 268,99
SKU:
64705
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 32.0 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Curved scherm | Nee |
| Refreshrate | 60 Hz |
| Resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Responstijd | 4 ms |
| Type paneel | VA |
Energie
| Energiegebruik (standby) | 0.5 W |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | 37 W |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Nee |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 1x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 2x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 0x |
| Bevat USB Hub | Nee |
Samsung Galaxy Xcover 7 128GB G556 5G Zwart
€ 281,99
SKU:
14106
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 80.1 mm |
|---|---|
| Dikte | 10.2 mm |
| Hoogte | 169 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.6 inch |
| Resolutie | 2400 x 1080 pixels |
| Schermtype | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 14 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Load more products
Laden...