Samsung
Resultaat 53–78 van de 150 resultaten wordt getoondGesorteerd op prijs: laag naar hoog
Samsung Galaxy Tab A11+ WiFi 6GB/128GB Grijs
€ 278,99
SKU:
SM-X230NZAREUE
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 168.7 mm |
|---|---|
| Dikte | 6.9 mm |
| Lengte | 257.1 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ac |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | MediaTek MT8775 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 11.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2000 x 1200 pixels |
| Paneel | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android 16 of hoger |
|---|
Samsung Galaxy Xcover 7 128GB G556 5G Zwart
€ 281,99
SKU:
14106
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 80.1 mm |
|---|---|
| Dikte | 10.2 mm |
| Hoogte | 169 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.6 inch |
| Resolutie | 2400 x 1080 pixels |
| Schermtype | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 14 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung Galaxy Tab A11 Plus WiFi/5G 6GB/128GB Grijs
€ 284,99
SKU:
14901
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 168.7 mm |
|---|---|
| Dikte | 6.9 mm |
| Lengte | 257.1 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Ja |
| Wifi | 802.11ac |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | MediaTek MT8775 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 11.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Paneel | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android 16 of hoger |
|---|
Samsung G-556 Xcover 7 128GB zwart Enterprise
€ 287,99
SKU:
14477
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 80.1 mm |
|---|---|
| Dikte | 10.2 mm |
| Hoogte | 169 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.6 inch |
| Resolutie | 2400 x 1080 pixels |
| Schermtype | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 14 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung Galaxy Tab A11 Plus WiFi 8GB/256GB Grijs
€ 290,99
SKU:
14910
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 168.7 mm |
|---|---|
| Dikte | 6.9 mm |
| Lengte | 257.1 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ac |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | MediaTek MT8775 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 8GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 11.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Paneel | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android 16 of hoger |
|---|
Samsung Galaxy A36 5G 128GB A366 Paars
€ 298,99
SKU:
14661
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 78.2 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.4 mm |
| Hoogte | 162.9 mm |
| Kleur | Paars |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung Galaxy A36 5G 128GB A366 Groen
€ 301,99
SKU:
14659
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 78.2 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.4 mm |
| Hoogte | 162.9 mm |
| Kleur | Groen |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung Galaxy A36 5G 128GB A366 Wit
€ 301,99
SKU:
14660
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 78.2 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.4 mm |
| Hoogte | 162.9 mm |
| Kleur | Wit |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung Galaxy A36 5G 128GB A366 Zwart
€ 305,99
SKU:
14636
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Ja |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 78.2 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.4 mm |
| Hoogte | 162.9 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung Galaxy A36 5G 128GB A366 Zwart Enterprise Edition
€ 313,99
SKU:
14737
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 78.2 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.4 mm |
| Hoogte | 162.9 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung Galaxy Xcover 6 Pro 5G Zwart
€ 333,99
SKU:
13495
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 79.9 mm |
|---|---|
| Dikte | 9.9 mm |
| Hoogte | 168.8 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.6 inch |
| Resolutie | 1080 x 2408 pixels |
| Schermtype | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 12 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung Galaxy Tab A11+ WiFi + 5G 8GB/256GB Grijs
€ 333,99
SKU:
14924
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 168.7 mm |
|---|---|
| Dikte | 6.9 mm |
| Lengte | 257.1 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Ja |
| Wifi | 802.11ac |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | MediaTek MT8775 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 8GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 11.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Paneel | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android 16 of hoger |
|---|
Samsung Galaxy Xcover 6 Pro 128GB Zwart Enterprise Edition
€ 343,99
SKU:
14478
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 79.9 mm |
|---|---|
| Dikte | 9.9 mm |
| Hoogte | 168.8 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.6 inch |
| Resolutie | 2408 x 1080 pixels |
| Schermtype | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 12 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung Galaxy A36 5G 256GB A366 Wit
€ 345,99
SKU:
14675
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 78.2 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.4 mm |
| Hoogte | 162.9 mm |
| Kleur | Wit |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 8GB |
|---|
Samsung Galaxy A37 5G 128GB Donkergroen
€ 347,99
SKU:
15016
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 78.2 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.4 mm |
| Hoogte | 162.9 mm |
| Kleur | Donkergroen |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 16 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung Galaxy A37 5G 128GB Paars
€ 347,99
SKU:
15017
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 78.2 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.4 mm |
| Hoogte | 162.9 mm |
| Kleur | Paars |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 16 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung Galaxy A37 5G 128GB Wit
€ 347,99
SKU:
15018
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 78.2 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.4 mm |
| Hoogte | 162.9 mm |
| Kleur | Wit |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 16 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung Galaxy A37 5G 128GB Donkergrijs
€ 347,99
SKU:
15014
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 78.2 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.4 mm |
| Hoogte | 162.9 mm |
| Kleur | Donkergrijs |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 16 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung Odyssey G5 G51C Zwart
€ 350,99
SKU:
LS32CG510EUXEN
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Ja |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 32.0 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Curved scherm | Nee |
| Refreshrate | 165 Hz |
| Resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Responstijd | 1 ms |
| Type paneel | VA |
Energie
| Energiegebruik (standby) | 0.3 W |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | 29.2 W |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Ja |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 1x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 2x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 0x |
| Bevat USB Hub | Nee |
Samsung ViewFinity LS32D800UAUXEN Zwart
€ 357,99
SKU:
LS32D800UAUXEN
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 32.0 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Curved scherm | Nee |
| Refreshrate | 60 Hz |
| Resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Responstijd | 5 ms |
| Type paneel | VA |
Energie
| Energiegebruik (standby) | 0.5 W |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | 33 W |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Ja |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 1x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 1x |
| Aantal VGA aansluitingen | 0x |
| Bevat USB Hub | Ja |
Load more products
Laden...