SBOX
Toont alle 9 resultatenGesorteerd op prijs: laag naar hoog
SBOX PC CASE PCC-05
€ 38,99
SKU:
PCC-05
Brand
| Merk | SBOX |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 165 mm |
|---|---|
| Diepte | 280 mm |
| Hoogte | 350 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 2x |
| USB 3.X-aansluitingen | 0x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 14 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 25 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |