ZEMI
Toont alle 21 resultatenGesorteerd op prijs: laag naar hoog
ZEMI HOME EN OFFICE AI U5
€ 878,99
SKU:
TG1764594766
Brand
| Merk | ZEMI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core Ultra 5 225 |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 500GB NVMe SSD |
| Vermogen | 500W |
| Maximale videokaartlengte | 319 mm |
| Maximale koelerhoogte | 167 mm167 mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 418 mm |
|---|---|
| Hoogte | 408 mm |
| Breedte | 210 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
ZEMI HOME EN OFFICE AI U7
€ 1.093,99
SKU:
TG1764594779
Brand
| Merk | ZEMI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core Ultra 7 265 |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 500GB NVMe SSD |
| Vermogen | 500W |
| Maximale videokaartlengte | 319 mm |
| Maximale koelerhoogte | 167 mm167 mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 418 mm |
|---|---|
| Hoogte | 408 mm |
| Breedte | 210 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
ZEMI BUSINESS i7
€ 1.366,99
SKU:
TG1774874730
Brand
| Merk | ZEMI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7 14th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 1TB NVMe SSD |
| Vermogen | 550W |
| Maximale videokaartlengte | 368 mm |
| Maximale koelerhoogte | 178 mm178 mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 450 mm |
|---|---|
| Hoogte | 463 mm |
| Breedte | 231 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
ZEMI HOME EN OFFICE AI U9
€ 1.372,99
SKU:
TG1764594788
Brand
| Merk | ZEMI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core Ultra 9 285 |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 500GB NVMe SSD |
| Vermogen | 500W |
| Maximale videokaartlengte | 319 mm |
| Maximale koelerhoogte | 167 mm167 mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 418 mm |
|---|---|
| Hoogte | 408 mm |
| Breedte | 210 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
ZEMI BUSINESS i9
€ 1.790,99
SKU:
TG1774874741
Brand
| Merk | ZEMI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i9 14th gen |
| Geheugencapaciteit | 32GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| Opslagcapaciteit | 1TB NVMe SSD |
| Vermogen | 550W |
| Maximale videokaartlengte | 368 mm |
| Maximale koelerhoogte | 178 mm178 mm |
Uiterlijk
| Verlichting | Nee |
|---|---|
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmetingen
| Diepte | 450 mm |
|---|---|
| Hoogte | 463 mm |
| Breedte | 231 mm |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Ja |
|---|
ZEMI GAMING APRO4
€ 2.539,99
SKU:
TG1774866194
Brand
| Merk | ZEMI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Grafische kaart | NVIDIA GeForce RTX5060Ti 16GB |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 7 9800X3D |
| Geheugencapaciteit | 32GB |
| Zijraam | Ja |
| Besturingssysteem | Nee |
| Opslagcapaciteit | 1TB NVMe SSD |
| Type koeling | Waterkoeler |
| Fabrikant processor | AMD |
| Hoofdkleur | Zwart |
Afmeting
| Breedte | 231 mm |
|---|---|
| Hoogte | 463 mm |
| Diepte | 450 mm |