3x USB 3.2 gen 1
Toont alle 2 resultatenGesorteerd op prijs: laag naar hoog
Acer Aspire Lite 15 NX.D5HEX.001 – NoOS
€ 619,99
SKU:
69266
Brand
| Merk | Acer |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Aansl
| USB 2.x aansluitingen | 0x |
|---|---|
| USB 3.x aansluitingen | 3x USB 3.2 gen 1 |
| HDMI aansluiting | Ja |
| Thunderbolt aansluiting | 0x |
| USB Type-C aansluiting | 1x USB Type C gen 1 |
| Microfoon aansluiting | Ja |
| Webcam | Ja |
| Webcam type | 720p |
| Kaartlezer aanwezig | Niet gespecificeerd |
Scherm
| Matte finish | Ja |
|---|---|
| Refreshrate | 60 Hz |
| Diagonaal | 15.6 inch |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Type paneel | TN |
Os
| Geleverd met besturingssoftware | Nee |
|---|---|
| Besturingssoftware | Geen |
Netwerk
| Bluetooth | versie 5.1 |
|---|---|
| Ethernet/LAN | 0x |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| SSD interface | NVMe M.2 |
|---|---|
| Opslagtype | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
Processor
| Aantal cores | 12 |
|---|---|
| Aantal threads | 16 |
| Fabrikant | Intel |
| Familie | Intel Core i5 |
| Type | i5-13500H |
Tobo
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
|---|---|
| Nummeriek pad | Ja |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbordverlichting | Nee |
| Vingerafdrukscanner | Nee |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Nieuw |
|---|---|
| Nieuwstaat | Ja |
| Refurbished | Nee |
Gpu
| Grafische chip | Intel Iris Xe |
|---|---|
| Grafisch geheugen | Shared |
Ram
| Aantal DDR modules | 1x 16 GB |
|---|---|
| Geheugencapaciteit | 16 GB |
| Geheugenlayout | 1 slot |
| Geheugentype | DDR5 |
Acer Aspire Lite 15-72P-595Y
€ 629,99
SKU:
NX.D5HEX.001-W11
Brand
| Merk | Acer |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Aansl
| USB 2.x aansluitingen | 0x |
|---|---|
| USB 3.x aansluitingen | 3x USB 3.2 gen 1 |
| HDMI aansluiting | Ja |
| Thunderbolt aansluiting | 0x |
| USB Type-C aansluiting | 1x USB 3.2 Gen1 type-C |
| Microfoon aansluiting | Ja |
| Webcam | Ja |
| Webcam type | Niet gespecificeerd |
| Kaartlezer aanwezig | Nee |
Scherm
| Matte finish | Ja |
|---|---|
| Refreshrate | 60 Hz |
| Diagonaal | 15.6 inch |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Type paneel | TN |
Os
| Geleverd met besturingssoftware | Ja |
|---|---|
| Besturingssoftware | Windows 11 Pro |
Netwerk
| Bluetooth | versie 5.1 |
|---|---|
| Ethernet/LAN | 0x |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| SSD interface | NVMe M.2 |
|---|---|
| Opslagtype | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
Processor
| Aantal cores | 12 |
|---|---|
| Aantal threads | 16 |
| Fabrikant | Intel |
| Familie | Intel Core i5 |
| Type | i5-13500H |
Tobo
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
|---|---|
| Nummeriek pad | Ja |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbordverlichting | Nee |
| Vingerafdrukscanner | Nee |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Nieuw |
|---|---|
| Nieuwstaat | Ja |
| Refurbished | Nee |
Gpu
| Grafische chip | Intel Iris Xe |
|---|---|
| Grafisch geheugen | Shared |
Ram
| Aantal DDR modules | Niet gespecificeerd |
|---|---|
| Geheugencapaciteit | 16 GB |
| Geheugenlayout | Niet gespecificeerd |
| Geheugentype | DDR5 |