3x
Enig resultaat
Acer Aspire Lite 15 NX.J98EX.006
€ 499,99
SKU:
NX.J98EX.006-W11
Brand
| Merk | Acer |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Aansl
| USB 2.x aansluitingen | 0x |
|---|---|
| USB 3.x aansluitingen | 3x |
| HDMI aansluiting | Ja |
| Thunderbolt aansluiting | 0x |
| USB Type-C aansluiting | Ja |
| Microfoon aansluiting | Ja |
| Webcam | Ja |
| Webcam type | 720p |
| Kaartlezer aanwezig | Nee |
Scherm
| Matte finish | Ja |
|---|---|
| Refreshrate | 60 Hz |
| Diagonaal | 15.6 inch |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Type paneel | IPS |
Os
| Geleverd met besturingssoftware | Ja |
|---|---|
| Besturingssoftware | Windows 11 Pro |
Netwerk
| Bluetooth | Ja, versie niet gespecificeerd |
|---|---|
| Ethernet/LAN | 0x |
| Wifi | Wifi, versie niet gespecificeerd |
Opslag
| SSD interface | NVMe M.2 |
|---|---|
| Opslagtype | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
Processor
| Aantal cores | 4 |
|---|---|
| Aantal threads | 8 |
| Fabrikant | AMD |
| Familie | Ryzen 3 |
| Type | Ryzen 3 5300U |
Tobo
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
|---|---|
| Nummeriek pad | Ja |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Toetsenbordverlichting | Nee |
| Vingerafdrukscanner | Nee |
Verkoopstaat
| Verkoopstaat | Nieuw |
|---|---|
| Nieuwstaat | Ja |
| Refurbished | Nee |
Gpu
| Grafische chip | AMD Radeon Graphics |
|---|---|
| Grafisch geheugen | Shared |
Ram
| Aantal DDR modules | 1x 16 GB |
|---|---|
| Geheugencapaciteit | 16 GB |
| Geheugenlayout | 2 slots |
| Geheugentype | DDR4 |