AMD AM4 Cooler Wraith Stealth
€ 15,99
AMD AM4 Cooler Wraith Stealth
0 op winkel voorraad
71 op online voorraad
Beschrijving
Met een gestroomlijnd ontwerp en hoogwaardige materialen biedt de AMD AM4 CPU Cooler – Wraith Stealth een perfecte balans tussen prestaties en stilte. Dankzij de geavanceerde warmteafvoer- en luchtcirculatietechnologieĂ«n houdt deze koeler je processor op een optimale temperatuur, zelfs tijdens intensieve taken en lange gebruiksperioden.
Specificaties
Specs
| Aantal heatpipes | Niet van toepassing |
|---|---|
| Breedte | 100 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Hoogte | 54 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| AMD ondersteuning | AM4 |
| TDP | 65W |
| Type koeling | Luchtkoeler |
Artikelnummer:
712-000052
Categorie: Luchtkoeling
