Arctic Cooling Arctic Alpine 17 CO
€ 16,99
Arctic Cooling Arctic Alpine 17 CO
0 op winkel voorraad
200 op online voorraad
Specificaties
Specs
| Aantal heatpipes | Niet van toepassing |
|---|---|
| Breedte | 95 mm |
| Diepte | 95 mm |
| Hoogte | 77 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| AMD ondersteuning | Nee |
| TDP | 100W |
| Type koeling | Luchtkoeler |
Artikelnummer:
63108
Categorie: Luchtkoeling








