Arctic Cooling Cooling Freezer 8A CO
€ 29,99
Arctic Cooling Cooling Freezer 8A CO
0 op winkel voorraad
25 op online voorraad
Beschrijving
Deze Arctic Cooling Cooling Freezer 8A CO Luchtkoeler zorgt ervoor dat je processor goed gekoeld wordt. Kijk altijd of je de juiste koeler hebt voor je processor in verband met de warmteafvoer. Als er een verkeerde processorkoeler wordt gemonteerd zijn de kansen op defecten en dus beschadiging van je processor groot.
Deze luchtkoeler heeft een hoogte van 136 mm dus kijk even altijd of hij in je behuizing past.
Uiteraard kun je altijd onze technische dienst bellen voor aankoopadvies of vragen om ondersteuning. Een processorkoeler inbouwen is immers niet voor iedereen weggelegd.
Specificaties
Specs
| Aantal heatpipes | 2 |
|---|---|
| Breedte | 108 mm |
| Diepte | 83 mm |
| Hoogte | 136 mm |
| Hoofdkleur | Zwart, Zilver |
| AMD ondersteuning | AM4, AM5 |
| TDP | Niet gespecificeerd |
| Type koeling | Luchtkoeler |
Artikelnummer:
68040
Categorie: Luchtkoeling





