Cooler Master Hyper H411 Nano
€ 32,99
Cooler Master Hyper H411 Nano
0 op winkel voorraad
200 op online voorraad
Specificaties
Specs
| Aantal heatpipes | 4 |
|---|---|
| Breedte | 102 mm |
| Diepte | 85 mm |
| Hoogte | 136 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| AMD ondersteuning | AM4, AM5 |
| TDP | 180W |
| Type koeling | Luchtkoeler |
Artikelnummer:
67029
Categorie: Luchtkoeling



