Cooler Master MasterLiquid 240 Core II White
€ 84,99
Cooler Master MasterLiquid 240 Core II White
0 op winkel voorraad
11 op online voorraad
Beschrijving
De Cooler Master MasterLiquid 240 Core II ARGB White is een krachtige all-in-one waterkoeler voor pc’s. Deze koeler is uitgerust met een 240mm radiator en twee 120mm ARGB-ventilatoren die zorgen voor efficiĂ«nte warmteafvoer.
Met ondersteuning voor populaire sockets is deze waterkoeler geschikt voor een breed scala aan systemen. De witte behuizing en ARGB-verlichting bieden een stijlvolle uitstraling die perfect past bij veel pc-builds.
Specificaties
Brand
| waterkoeling_brand | Cooler Master |
|---|
Pickup
| waterkoeling_pickup_possible | Nee |
|---|
Specs
| Radiatorbreedte | 277 mm |
|---|---|
| Radiatorhoogte | 27,2 mm |
| Radiatordiepte | 119,2 mm |
| Aantal ventilatoren | 2 |
| Radiatorformaat | 240 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
| AMD ondersteuning | AM4, AM5 |
| Type koeling | Waterkoeler |
Artikelnummer:
67702
Categorie: Waterkoeling




