Inter-Tech 4P90 Bulk
€ 27,99
Inter-Tech 4P90 Bulk
0 op winkel voorraad
211 op online voorraad
Beschrijving
Deze Inter-Tech 4P90 Bulk Luchtkoeler zorgt ervoor dat je processor goed gekoeld wordt. Kijk altijd of je de juiste koeler hebt voor je processor in verband met de warmteafvoer. Als er een verkeerde processorkoeler wordt gemonteerd zijn de kansen op defecten en dus beschadiging van je processor groot.
Deze luchtkoeler heeft een hoogte van 135 mm dus kijk even altijd of hij in je behuizing past.
Uiteraard kun je altijd onze technische dienst bellen voor aankoopadvies of vragen om ondersteuning. Een processorkoeler inbouwen is immers niet voor iedereen weggelegd.
Specificaties
Specs
| Aantal heatpipes | 4 |
|---|---|
| Breedte | 97 mm |
| Diepte | 73 mm |
| Hoogte | 135 mm |
| Hoofdkleur | Zwart, Zilver |
| AMD ondersteuning | AM4, AM5 |
| TDP | 125W |
| Type koeling | Luchtkoeler |
Artikelnummer:
88885656
Categorie: Luchtkoeling


